[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ضرر ۱۷میلیون دلاری ایرفرانس از اغتشاشات اخیر فرانسه، روزنامه شیراز نوین

درآمدهای شرکت ایرفرانس کی‌ال‌ام (Air France KLM) با وجود افزایش ترافیک و سفرهای هوایی در این ایرلاین در دسامبر ۲۰۱۸، تحت‌تأثیر اعتراضات و اغتشاشات اخیر در فرانسه به شدت کاهش یافته است.
به گزارش ایسنا، شرکت کی‌ال‌ام که هم‌اکنون یکی از زیرمجموعه‌های شرکت هواپیمایی ایرفرانس محسوب می‌شود، به تازگی در تازه‌ترین گزارش‌های مالی منتشر شده اعلام کرده است با وجود افزایش حجم سفرهای انجام شده در این ایرلاین و رشد مثبت ترافیک هوایی آن در ماه منتهی به سال جدید میلادی، یعنی دسامبر ۲۰۱۸، این ایرلاین اروپایی با کاهش شدید در میزان درآمدزایی خود مواجه شده است که در این بازه زمانی تقریباً رکوردی بی‌سابقه به شمار می‌رود.
ایرفرانس که بزرگ‌ترین ایرلاین فرانسه است، در آخرین ماه از سال گذشته میلادی یعنی دسامبر ۲۰۱۸، ۷.۷میلیون مسافر را در مناطق مختلفی از جهان جابجا کرده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۳.۶درصد رشد و افزایش داشته است.
به گفته مقامات ارشد این شرکت هواپیمایی، اغتشاشات و اعتراضات اخیری که در فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی به وجود آمد و به جنبش جلیقه‌زردها معروف شد، این شرکت هواپیمایی بزرگ با وجود رشد ترافیک هوایی و حجم بالای سفرهای انجام شده، متحمل ضرر و زیان‌های هنگفتی شده است و بر اساس گزارش رویترز، تأثیر منفی آن بر درآمدزایی ایرفرانس ۱۷میلیون دلار، معادل ۱۵میلیون یورو بوده است. این شرکت هواپیمایی همچنین در سال ۲۰۱۸ میلادی، با ۲.۸درصد افزایش نسبت به سال قبل از آن ۱۰۱میلیون نفر مسافر را از مناطق مختلفی از جهان جابجا کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی