[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

روابط‌عمومی‌ها دستاوردهای ۴۰ساله انقلاب را ارائه نمایند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل روابط عمومی ‌و امور بین الملل استانداری فارس گفت: وظیفه روابط عمومی‌ها این است که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ دستاوردهای انقلاب را در قالب‌های چند رسانه‌ای و به شیوه‌ای هنری به نمایش بگذارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، اباذر ظهرابی در جلسه کارگروه دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌های ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌فارس با بیان این که شعار ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ «افتخار به گذشته و امید به آینده» است افزود: دشمنان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هجمه‌های فراوان و القائات منفی برنامه‌ریزی شده‌ای را در دستور کار دارند اما دست انقلاب برای دفاع از دستاوردهایش خالی نیست.
وی با تأکید بر این که دست انقلاب اسلامی ‌به دلیل عملکرد‌های برجسته در 40 سال گذشته کاملاً پر است، تصریح کرد: علیرغم سیاه‌نمایی‌های دشمنان، دستاوردهای انقلاب اسلامی ‌قابل دفاع است و  باید به اطلاع افکار عمومی ‌برسد.
مدیرکل روابط عمومی ‌و امور بین الملل استانداری فارس اظهار داشت: شبکه‌های مجازی و کانال‌های ماهواره ای فارسی زبان بسیاری در حال اجرای پروژه سیاه نمایی و تمرکز بر اذهان اقشار مختلف جامعه بویژه جوانان هستند تا باورهای آنان را نسبت به انقلاب و عملکردهایش تضعیف کنند بنابراین باید شرایطی فراهم شود که همه مردم و به ویژه جوانان، با اعتماد به دستاوردهای انقلاب اسلامی ‌نگاه کنند و القائات منفی دشمنان با تشریح دستاوردها پاسخ داده شود. 
ظهرابی با اشاره به این که بدخواهان انقلاب در پی جذب جوانان هستند، ادامه داد: جوانان جمعیت حداکثری کشور را تشکیل می‌دهند که محرومیت و شرایط خفقان قبل از انقلاب را ندیده‌اند بنابراین دشمنان در پی القائات منفی خود به این بخش حداکثری جامعه هستند بنابراین ما وظیفه داریم که دستاوردهای برجسته انقلاب را به اطلاع همگان به ویژه جوانان برسانیم.
وی با بیان این که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌بحث دولت‌ها مطرح نیست؛ بلکه عملکرد کل نظام اسلامی ‌را می‌خواهیم تشریح کنیم، افزود: باید دستاوردها و عملکردهای انقلاب اسلامی ‌در بازه زمانی 40 سال بیان شود.
مدیرکل روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل استانداری فارس با اشاره به این که دشمنان برای تطهیر نظام طاغوتی برنامه دارند و  بحران‌آفرینی در جامعه را به صورت جدی در دستور کار دارند، اظهار داشت: تبیین دستاوردهای انقلاب و آگاه نمودن اذهان عمومی ‌اولین و مهمترین وظیفه ما است.
ظهرابی با اشاره به این که انقلاب اسلامی ‌انقلابی مردمی ‌است و با مردم استمرار یافته است و با مردم در حال توانمندتر شدن است، گفت: باید نمایشگاهی که برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌برگزار می‌شود مردمی ‌باشد و از توان سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های مردمی ‌بهره برد.
وی با بیان این که کارگروه نهادها و سازمان  باید با سایر کارگروه‌ها مانند رسانه و فضای مجازی همکاری نزدیک و ارتباط تنگاتنگی داشته باشد، افزود: دنیای امروز دنیای رسانه‌ها و فضای مجازی است و عملکرد انقلاب اسلامی ‌را باید از این طریق به اطلاع مخاطبان برسانیم.
مدیرکل روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل استانداری فارس با تأکید بر این که در غرفه‌هایی که در نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌توسط دستگاه‌ها برپا می‌شود باید مسئولین ارشد دستگاه‌ها و نهادها حضور داشته باشند و پاسخگوی مراجعان و بازدید کنندگان باشند، گفت: رضایت و ایجاد امید باید نتیجه برگزاری این نمایشگاه باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی