[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

پیوستن دانشجویان ایرانی به حرکت پیشرفت جهاد فی‌ سبیل‌الله است، روزنامه شیراز نوین

رهبر معظم انقلاب اسلامی ‌در پیامی ‌به پنجاه و سومین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: پیوستن دانشجویان ایرانی در هر نقطه از جهان به حرکت پیشرفت و بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان، جهاد فی سبیل الله است.
به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی‌ خامنه‌ای، متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی‌ که صبح دیروز حجت‌الاسلام جواد اژه‌ای آن را در مرکز اسلامی ‌هامبورگ قرائت کرد، به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان عزیز
همه می‌دانیم که شما دانشجویان در شمار برترین امیدهای آینده‌ی کشورید. آنچه همه باید بدانند این است که به توفیق الهی هم اکنون خیل عظیمی ‌از دانشجویان دیروز، در کشور به کارهای بزرگ سرگرمند و لذت خدمت به پیشرفت دانش و فناوری در میهن خود را با همه‌ی وجود حس می‌کنند. 
دانشجویان امروز ما - در هر نقطه‌ی جهان- این فرصت را خواهند داشت که به این مجموعه‌های مؤمن و خدوم بپیوندند و کشور را از بیگانگان کاملاً بی‌نیاز کنند. 
این حرکت آنگاه که با نیت صادقانه و خدایی انجام گیرد، جهاد فی سبیل الله است. شما جوانان انجمن‌های اسلامی ‌می‌توانید پیش‌گامان و راهبران این جهاد باشید. توفیق روزافزون شما را از خداوند خواهانم.
سیدعلی خامنه‌ای
20 دی 1397»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی