[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

دیدار وزیر دفاع و رؤسای دانشگاه‌های شیراز، روزنامه شیراز نوین

امیر سرتیپ حاتمی‌ وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح در سفری به شیراز، با توانمندی‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و دانشگاهی استان فارس و شهر شیراز آشنا شد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی‌ دانشگاه شیراز، نشست مشترک وزیر دفاع با رؤسا و معاونان دانشگاه‌های شیراز، صنعتی شیراز، علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علمی‌کاربردی، در تالار دکتر مصطفوی دانشگاه شیراز برگزار شد.
دکتر حمید نادگران رئیس دانشگاه شیراز در این نشست به جایگاه این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه‌های مادر  در ایران اشاره کرد و گزارشی از توانمندی‌ها و همکاری این دانشگاه با صنایع مختلف کشور ارائه داد. 
نادگران قابلیت دانشگاه شیراز برای مشارکت در توسعه کشور را یک فرصت توصیف کرد و خواستار ارتقای سطح همکاری دانشگاه و صنایع شد.
امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز با ابراز خرسندی از تلاش‌ها و همت اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های فارس به ویژه شیراز، خواستار ارتقای سطح همکاری و اجرای طرح‌های راهبردی و کلان در دانشگاه شد.
حاتمی ‌به موضوع توان بازدارندگی و اقتدار کشور اشاره و خاطر نشان کرد: به واسطه پشتیبانی از صنایع کشور، نقش دانشگاه‌ها در جایگاه ممتاز ایران در منطقه بسیار مهم است و رویکرد صنایع باید استفاده حداکثری از این توانمندی باشد. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، دانشگاه شیراز را سرمایه ارزشمند کشور توصیف و اضافه کرد: ظرفیت دانشگاه‌ها، توان پاسخگویی به همه نیازهای بخش دفاع را دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی