[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۵
  • دوره جدید

تولید‌کنندگان پوشاک کودک در معرفی محصولاتشان ضعیف عمل می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

دبیر کارگروه مد و لباس کشور با تأکید بر این‌که در حوزه معرفی و ارائه محصولات حوزه کودک ضعف جدی وجود دارد اظهار داشت: یکی از دلائل مهم آن این حضور کمرنگ رسانه‌ای، فشار مضاعف و خارج از قاعده دستگاه‌های مالیاتی به تولیدکنندگان است.
حمید قبادی دبیر کارگروه مدو لباس کشور در حاشیه مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی طراحی و تولید لباس کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درخصوص راهکارهای این کارگروه برای معرفی بیشتر تولیدکنندگان پوشاک کودک و نوجوان گفت: با برگزاری این نمایشگاه می‌خواهیم اثبات کنیم ما در این حوزه امکان پیشرفت داریم.
وی بابیان این‌که همواره این سؤال پرسیده می‌شود که آیا در کنار تولید پوشاک بانوان که در چند سال اخیر شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری بوده‌ایم در دیگر حوزه‌های پوشاک (‌مردان و کودکان و نوجوانان) رویکرد مثبتی ایجاد شده است یا خیر اظهار داشت: برگزاری این جشنواره به‌منظور معرفی ظرفیت‌های موجود در حوزه کودک و نوجوان است و در تلاشیم که از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مجازی پیشرفت و توسعه تولید در این بخش را بیشتر به مردم معرفی کنیم.
قبادی در‌خصوص معرفی مصادیق فعال در این زمینه توضیح داد: این مسئله به‌صورت مستقیم به‌عهده ما نیست اما در سایر ارگان‌ها به‌خصوص صداوسیما ظرفیت معرفی برندهای کودک و نوجوان به وجود آمده است.
دبیر کارگروه مد و لباس کشور با اشاره به این‌که در حال حاضر رسانه ملی برای معرفی برند‌هایی که توانسته‌اند محصولاتشان را به تولید انبوه برسانند با توجه به نکات و شاخصه‌های خاص خود، امکان تبلیغات رایگان را فراهم کرده است گفت: تولیدکنندگان فعال در حوزه پوشاک کودکان باید برای تصویرسازی از محصولاتشان و ارائه با رسانه ملی اقدام کنند.
وی با تأکید بر این‌که در حوزه معرفی و ارائه محصولات حوزه کودک ضعف جدی وجود دارد اظهار داشت: بسیاری از تولیدکنندگان در حوزه معرفی تولیداتشان ضعیف عمل می‌کنند و یکی از دلائل مهم آن این است که به‌محض معرفی گسترده با فشار مضاعف و خارج از قاعده دستگاه‌های مالیاتی و تأمین اجتماعی مواجه می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی