[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۷
  • دوره جدید

لیگ برتر هندبال بانوان بردهای شهید چمران لارستان دو رقمی شد، روزنامه شیراز نوین

هندبالیست‌های تیم شهید چمران لارستان، دهمین برد خود را در رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان ایران برابر تیم نفت و گاز گچساران به دست آوردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از لارستان، در هفته یازدهم از چهاردهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های ایران، 4دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهم‌ترین بازی این هفته، نمایندگان شایسته هندبال فارس در یک بازی خارج از خانه صاحب یک برد شیرین شد.
بانوان هندبالیست تیم شهید چمران لارستان در گچساران مقابل تیم نفت و گاز این شهر قرار گرفتند و توانستند مقتدارنه با نتیجه 26 بر 17 حریف خود را از پیش رو بردارند و به دهمین پیروزی خود در این رقابت‌ها دست یابند و جمع امتیازاتشان را به عدد 20 برسانند.
در سایر دیدارهای این هفته، پترو آموت پویا بوشهر میزبان حریف سرسخت خود تأسیسات دریایی تهران بود. این بازی با نتیجه 28 بر 16 به سود تیم پایتخت‌نشین تأسیسات دریایی به اتمام رسید.
در سومین بازی از هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان کشور، تیم فولاد مبارکه سپاهان در یک بازی خارج از خانه با حساب 23 بر 16 هیئت هندبال البرز را شکست داد تا جمع امتیازات خود را به عدد 12 برساند.
بازی پایانی این هفته بین تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و اشتاد سازه شاندیز طرقبه مشهد برگزار شد که این بازی نیز با نتیجه 35 بر 19 به سود تیم اصفهانی به اتمام رسید.
تا پایان بازی‌های هفته یازدهم تیم‌های تأسیسات دریایی تهران با 22، شهید چمران لارستان با 20 و ذوب‌آهن اصفهان با 13امتیاز در رده‌های نخست تا سوم جدول رده‌بندی قرار دارند و تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با 12،  نفت و گاز گچساران با 11، پترو آموت پویا بوشهر و هیئت هندبال البرز با 4 و اشتادسازه طرقبه شاندیز مشهد با 2امتیاز جایگاه‌های چهارم تا هشتم جدول رده‌بندی را به خود اختصاص داده‌اند.
شافعیان: در کار حمله و دفاع بهتر از گچساران بودیم
سرمربی هندبال بانوان شهید چمران لارستان گفت: در کار حمله و دفاع بهتر از نفت‌ و‌ گاز گچساران ظاهر شدیم و توانستیم پیروز بازی شویم. نشمین شافعیان در گفت‌و‌گو با تسنیم، پس از پیروزی شهید چمران لارستان مقابل نفت‌ و گاز گچساران در هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان اظهار داشت: شروع بازی خیلی خوب بود. بچه‌ها باانگیزه بازی کردند. نیمه اول با اختلاف 4گل جلو افتادیم و در نیمه دوم هم روند گل‌زنی‌مان ادامه داشت که در نهایت توانستیم اختلاف را بیشتر و بازی را به نفع خود تمام کنیم.
وی افزود: بازیکنان شهید چمران در دفاع و در حمله بهتر ظاهر شدند. نیم‌فصل دوم متفاوت‌تر از نیم‌فصل اول بوده‌ایم. امیدوارم روز‌به‌روز بهتر شویم.
سرمربی شهید چمران لارستان درباره تیم حریف نیز گفت: نفت‌و‌گاز گچساران تیم خوبی بود و روبه‌روی ما پُرقدرت ظاهر شد.
اما در هفته یازدهم لیگ برتر هندبال آقایان، تیم رده‌سومی کازرون مقابل تیم رده‌هفتمی متوقف شد. به گزارش ایسنا، هفته یازدهم سی و یکمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان با چهار دیدار انجام شد. در اولین دیدار تیم صدرنشین زاگرس اسلام‌آباد در خانه مقابل تیم قعرنشین جدول نجف‌آباد اصفهان با حساب ۲۵ بر ۲۳ به برتری رسید.
در دیگر دیدار، تیم رده‌سومی نیروی زمینی کازرون در خانه مقابل تیم رده‌هفتمی سربداران سبزوار با حساب ۲۰ بر ۲۰ متوقف شد.
ذوب‌آهن اصفهان نیز با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ مقابل مس کرمان پیروز شد.
روز گذشته نیز نفت و گاز گچساران با نتیجه ۲۴ بر ۲۵ مقابل فولاد مبارکه سپاهان شکست خورده بود.
فراز بام خائیز دهدشت در این هفته استراحت داشت.
نتایج کامل هفته یازدهم لیگ برتر هندبال مردان
زاگرس اسلام آباد ۲۵ - هیئت نجف آباد اصفهان ۲۳
نیروی زمینی کازرون ۲۰ - سربداران سبزوار ۲۰
ذوب آهن اصفهان ۲۲  - صنعت مس کرمان ۱۹
فولاد مبارکه سپاهان ۲۵ - نفت و گاز گچساران ۲۴
در جدول تیم‌های زاگرس اسلام‌آباد با ۱۹، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۱۶ و نیروی زمینی کازرون با ۱۰امتیاز اول تا سوم هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی