[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۸
  • دوره جدید

لیگ برتر فوتسال فارس ادامه صدرنشینی نمایندگان مرودشت و فسا، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتسال استان فارس، روز جمعه هفته ششم خود را پشت سر گذاشت. در مسابقات این هفته تیم‌های شهید بیاتی نی‌ریز، منتخب قیر، احسان زاهدشهر، فجرآریا جهرم و معراج میانشهر فسا رقبای خود را شکست دادند و یک بازی به تساوی انجامید.
در گروه اول مسابقات، تیم صدرنشین شهرداری مرودشت مقابل میزبانش، تیم رده‌دومی نبرد داراب با تساوی دو بر دو به کار خود پایان داد تا دو تیم با 14 و 11امتیاز در همان رتبه‌های اول و دوم باقی بمانند. منتخب قیر با نتیجه 4 بر 3 شهدای گراش را شکست داد، 10امتیازی شد و به رتبه سوم جدول صعود کرد. شهدای گراش با 7امتیاز و یک پله سقوط، چهارم شد. اما دیدار تیم‌های ته‌جدولی شهید بیاتی نی‌ریز و مقاومت زرین‌دشت با پیروزی تیم نی‌ریزی همراه بود. این مسابقه در زرین‌دشت برگزار شد؛ اما میزبان با حساب سه بر یک تن به شکست داد تا جای دو تیم در انتهای جدول عوض شود. بیاتی نی‌ریز در پایان دور رفت بدون پیروزی و با یک امتیاز در رده ششم قرار داشت؛ اما در اولین بازی دور برگشت نتیجه امیدوارکننده‌ای گرفت و با امتیاز مساوی و تفاضل گل بهتر نسبت به مقاومت، در رده پنجم قرار گرفت.
در گروه دوم، تیم صدرنشین احسان زاهدشهر فسا با نتیجه قاطع 4 بر 1 شهید برمن داراب را شکست داد و مقتدرانه با 16امتیاز و تفاضل گل مثبت 15 در صدرجدول باقی ماند. تیم دوم جدول، یعنی فجرآریا جهرم هم با نتیجه سه بر صفر ستاره استهبان را شکست داد و با 11امتیاز در همان رتبه دوم باقی ماند. اما تیم چهارم جدول، یعنی معراج میان‌شهر فسا موفق شد با نتیجه سه بر یک علم و ادب فیروزآباد را شکست دهد و با یک پله صعود، جای تیم ستاره استهبان در رتبه سوم را بگیرد.
نماینده استهبان با 7امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت و تیم‌های شهید برمن داراب با 4 و علم و ادب فیروزآباد با 3امتیاز در رتبه‌های پنجم و ششم قرار گرفتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی