[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

سمیر نصری: هنوز عاشق آرسنال هستم، روزنامه شیراز نوین

سمیر نصری، ستاره سابق آرسنال، پیش از تقابل با این تیم در پیراهن وستهام مدعی شد همچنان عاشق تیم سابقش است. نصری در سال 2011 در انتقالی جنجالی از آرسنال جدا شد و به منچسترسیتی پیوست. در آن زمان، اختلاف بسیاری بین او و هواداران آرسنال شکل گرفت و نصری در مصاحبه‌ای، مدعی شده بود هواداران سیتی پرشورتر از آرسنالی‌ها هستند. او 3فصل در آرسنال حضور داشت و 125بازی برای این تیم انجام داد؛ ولی همچنان احترام ویژه‌ای برای تیم سابقش قائل است.
او گفت: از زمان حضورم در آرسنال لذت زیادی بردم؛ زیرا مربی داشتم که واقعاً به من باور داشت. برای من مثل پدر دوم بود. وقتی به آن دوره نگاه می‌کنم، خوشحالم؛ زیرا سه سال خیلی خوب سپری شد. ولی ناراحت هم می‌شوم؛ زیرا تیم ما خیلی باکیفیت بود. ناراحتیم که جامی نبردیم؛ ولی خاطرات خیلی خوبی در ذهن من است. آرسن ونگر باعث شد من رویکردی هجومی داشته باشم و گل‌زنی کنم؛ زیرا او به کیفیت‌های من باور داشت.
به خاطر دارم در دیدار مقابل فولام دو گل خیلی زیبا زدم. ما بازی را 2-1 بردیم و در نهایت صدرنشین جدول هم شدیم. گلی که مقابل پورتو زدم، گلی که در دربی مقابل تاتنهام زدم. در فصل آخرم گل‌های زیادی به ثمر رساندم. منتظر روبرو شدن با آرسنال هستم و امیدوارم اولین بازی‌ام در بازگشت به لیگ برتر باشد. مقابل برایتون هم در فهرست بودم؛ ولی روی نیمکت نشستم. قبل‌ها چیزهایی راجع به آرسنال گفته بودم؛ زیرا از رفتار هواداران ناراحت بودم، ولی در قلب من هیچ چیز به جز عشق به آرسنال نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی