[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

افزایش گروه‌های جهادی بسیج به ۲۰ هزار گروه، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هم‌اکنون 11 هزار گروه جهادی در کشور درحال فعالیت هستند که تا پایان سال 97 این تعداد به بیش از 20 هزار گروه افزایش می‌یابد.
به گزارش ایرنا سردار غلامحسین غیب پرور، در آیین افتتاح پایگاه مقاومت بسیج حضرت احمدبن موسی (ع) در شیراز افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، هر پایگاه بسیج باید دارای یک گروه جهادی باشد.
وی، بیان کرد: یکی از معیارهایی که بسیجیان بر اساس آن مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، خدمات‌رسانی به مردم است، و به همین سبب تمام نیروهای بسیجی در سراسر کشور این آمادگی را دارند که در کنار دولت و همسو با برنامه‌های آن به مردم خدمت رسانی کنند.
غیب پرور با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب، بسیج را ارزشمند‌ترین سرمایه کشور دانستند، گفت: یکی از برنامه‌هایی که بسیج به دنبال آن است، خدمت رسانی به مردم است و اگر این نهاد می‌خواهد همچنان به فعالیت‌های خود ادامه دهد باید به فکر خدمتگزاری به مردم باشد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ظرف 40 سال گذشته کشور همواره درگیر مشکلات مختلفی بود اما در نتیجه تلاش‌هایی که صورت گرفته، جمهوری اسلامی‌ همواره در تمام مسائل در قله افتخار است.  غیب‌پرور بیان کرد: با توجه به این که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم باید ضمن تزریق روحیه امید به جامعه یکی از اصلی‌ترین وظایف همه دستگاه‌های نظام این باشد که دستاورد‌های چهل ساله انقلاب را برای مردم تبیین کنند.
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز هم در این آیین گفت: حضور بسیج نه تنها نوید‌بخش امنیت در جامعه است بلکه حضوری معنوی است. 
آیت‌الله لطف‌الله دژکام افزود: ایجاد پایگاه‌های مقاومت بسیج، نوید بخش تربیت جوانانی مذهبی، متدین و پایبند به ارزش‌های دینی و انقلابی است.
وی اضافه کرد: تفکر بسیج، تفکر توسعه و استمرار راه شهداست و اگر در تمام نقاط جامعه پایگاه‌های بسیج ایجاد شود دشمن ناامید می‌شود.
امام جمعه شیراز ادامه داد: بخش قابل توجهی از شهدای انقلاب را بسیجیان تشکیل می‌دهند و انقلاب اسلامی‌ ایران مدیون خون‌های پاک این شهداست.
آیت الله دژکام با اشاره به افتتاح پایگاه مقاومت بسیج حضرت احمدبن موسی (ع) گفت: این پایگاه صرفاً متعلق به بسیج نیست بلکه به خاطر تأثیرگذاری که در افکار عمومی ‌دارد، پایگاه قرارگاه اصلی فکری و فرهنگی مردم نیز می‌تواند باشد.
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) هم در این آیین بیان کرد: تفکر بسیج باید در تمام ابعاد جامعه ترویج و گسترش داده شود.
آیت الله سید علی اصغر دستغیب افزود: بسیجی بودن در جمهوری اسلامی ‌ایران، نشان دهنده انقلابی بودن مردم است.
وی اضافه کرد: بسیج، نگینی درخشان و مجموعه‌ای از نیروهای مردمی ‌است که باید از ظرفیت‌های آن در خدمت به مردم استفاده شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی