[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

امام‌جمعه شیراز: استاندارجدید ازسیاست‌زدگی فارس جلوگیری کند، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به انتخاب استاندار جدید فارس، گفت: خوشبختانه دولت استاندار بومی ‌برای فارس انتخاب کرد و انتظار است وی به دور از سیاست زدگی استان را به سمت پیشرفت هدایت کند.
به گزارش خبرنگار ایرنا،آیت الله لطف الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه شیراز افزود: استاندار جدید فارس به دلیل بومی ‌بودن و طی کردن مراحل مختلف دستگاه‌های اجرایی فارس تجربه خوبی از وضعیت استان دارد و این حسن برای وی و این استان محسوب می‌شود که نیاز به گذشت زمان برای شناخت مسائل فارس ندارد.
نماینده ولی فقیه در فارس اضافه کرد: فارس استان پهناوری است و نیاز به انجام اقدامات زیادی دارد که باید انجام شود و از استاندار جدید درخواست دارم با حرکات سیاسی فرصت خدمت به مردم را از دست ندهد.
وی با اشاره به سابقه تغییر استاندار فارس در سالهای گذشته گفت: این مسئله به فارس ضربه زده که امیدوارم در آینده با محقق شدن ثبات مدیریت ارشد توأم با نظارت بر فعالیت وی، دیگر شاهد این امر نباشیم.
آیت الله دژکام در ادامه به رویدادهای اخیر در شیراز پیرامون مرگ کارتن خواب‌ها اشاره کرد و گفت: در مواجهه به این مسئله حرکت خوبی از سوی دانشجویان صورت گرفت که به ما مسئولان گوشزد کرد که این مشکل در شهر وجود دارد و البته خوشبختانه مسئولان امر نیز به‌جای لجبازی با این مسئله خوب برخورد کردند که منجر به ایجاد گرمخانه در شیراز برای بی‌خانمان‌ها شد.
امام جمعه شیراز گفت: بعضی مطالب ناامید‌کننده‌ای که در فضای مجازی قرار داده می‌شود و موجب نشر نومیدی شده گناه کبیره است؛ برخی افراد با انتشار پست‌های ناامیدکننده در فضای مجازی دستاوردهای 40 ساله انقلاب را مورد نقد قرار داده و معتقدند باید با آمریکا مذاکره کنیم که این خیانت به جمهوری اسلامی ‌است.
وی اشاره کرد: مسئولان نباید به فضای ناامیدی در کشور دامن بزنند که این مسئله خیانتی بزرگ به جمهوری اسلامی ‌خواهد بود. امام جمعه شیراز در ادامه به روز پرستار اشاره کرد و گفت: در بسیاری از موارد
می‌توان از بیماران در منزل بهتر نگهداری کرد که هم هزینه‌های مالی مردم کاهش پیدا می‌کند و هم دستاوردهای بهتری نیز خواهد داشت که این مسئله از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قالب ارایه طرحی درحال دنبال شدن است که در آینده جزئیات آن عمومی ‌خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی