[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

برگزاری همایش رفتارشناسی حریق به میزبانی شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که چهارمین همایش ملی «رفتار شناسی حریق» به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدمهدی قانع، گفت: چهارمین همایش ملی «رفتارشناسی حریق» با رویکرد مدیریت شرایط اضطراری، پیشگیری و اطفا در حوادث و دومین همایش ملی « لجستیک در فرماندهی حوادث» با رویکرد مدیریت عملیات مشترک در شرایط بحران به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز به عنوان بزرگترین مرکز آموزش ایمنی و آتش نشانی جنوب کشور محسوب می‌شود، گفت: این دو رویداد تخصصی همراه با 10 کارگاه‌های آموزشی و تخصصی در حوزه موضوعات فوق، به عنوان دو رویداد تخصصی منحصر بفرد طی 3 روز از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفند 97 برگزار خواهد شد.
قانع افزود: این همایش با رویکرد مدیریت شرایط اضطراری، پیشگیری و اطفای حریق در حوادث و با حضور صاحب‌نظران و صنایع صاحب تخصص و تجربه برگزار می‌شود.
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز یادآور شد: شرکت‌کنندگان در این همایش گواهینامه 24 ساعت آموزش تخصصی مورد تأیید سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز و دبیرخانه دایمی ‌رفتارشناسی حریق دریافت خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی