[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش بخش جویم، روزنامه شیراز نوین

خبرنگار_آرزو جهان پیما:
 جلسه شورای آموزش و پرورش و همچنین شورای پشتیبانی سوادآموزی با حضور بخشدار، شهردار،ریاست آموزش و پرورش و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش جویم برگزار گردید.
در ابتدای جلسه،حسین زمانی مدیر آموزش و پرورش بخش جویم با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بنیان و اساس یک جامعه است و باید به سرمنزل و جایگاه مطلوب برسد افزود: امیدواریم بتوانیم یک سیستم نوین و به روز در آموزش و پرورش راه‌اندازی کنیم و برای این نظام برنامه‌ریزی،به یک انسجام و وحدت نیاز است که این انسجام نیز بایستی پایه‌ای به نام صمیمیت و وفاق سازمانی ایجاد نماید. ما راغب هستیم در تصمیمات آینده، خودِ فرهنگیان مشارکت داشته باشند و از نظر پیشکسوتان فرهنگی بهره‌مند شویم و همچنین با استفاده از نیروهای جوان و تحصیلکرده که می‌توانند زمینه‌ساز خلاقیت باشند و  هم ظرفیت مشاوران جوان، با سرکشی از مدارس، وضعیت موجود آن‌ها را بررسی کنیم، همچنین تعامل رسانه با آموزش و پرورش بسیار مهم است و ما نیازمند این هستیم که در منطقه فرهنگ‌سازی خاصی در جهت نوع نگاه به آموزش و پرورش داشته باشیم.
وی در ادامه بیان داشت: با توجه به عنوان دیگر جلسه که شورای پشتیبانی سوادآموزی است جا دارد از زحمات کارشناس سوادآموزی جویم (نیلوفر آزادیخواه) و آموزشیاران تقدیر و تشکر نماییم و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های شورای پشتیبانی سوادآموزی نیز استفاده کنیم. پس از آن داود شفیعی بخشدار جویم نیز با مهم شمردن جایگاه آموزش و پرورش تصریح نمود: استفاده از ظرفیت‌ها منوط به ارتباط با خارج از بدنه‌ی آموزش و پرورش است به ویژه استفاده از ظرفیت خیرین و صاحبان فکر و اندیشه، چرا که تا آموزش و پرورش به ساختار آرمانی خود نرسد جامعه پیشرفت نخواهد داشت،پس تقاضای همکاری و تعامل بیشتر داریم چرا که باور این تشکیلات به همکاری نیازمند است. در پایان جلسه به مسائلی همچون نوسازی مدارس، شناسایی خیرین جهت تعامل با آموزش و پرورش و پیگیری سالن‌های ورزشی (حاج عسکر هرمی‌در کاریان،شهید فهمیده و سالن ورزشی کانون) پرداخته شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی