[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

جاسمی: هدف آمریکا براندازی نظام جمهوری اسلامی ‌است، روزنامه شیراز نوین

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی ‌با بیان این‌که «آمریکا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ‌ایران است» گفت: تمامی ‌تلاش آمریکا آن است که تا ۲۲ بهمن‌ماه اتفاقی را رقم زنند حال این‌که این خیالی بیش نیست و مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی تمامی ‌نقشه‌ها و تحریم‌ها را نقش برآب خواهند کرد.
سیدقاسم جاسمی ‌در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به اقدامات اخیر وزیر خارجه و رئیس جمهور آمریکا گفت: آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ‌تاکنون به صورت آشکار اقدامات و دشمنی خود را انجام داده است که اخیراً وزیر خارجه در اظهاراتی بیان کرد که هدف از تشدید تحریم‌ها، بهتر شدن وضعیت ایران است. آنها به دنبال براندازی نظام هستند و می‌خواهند با اقدامات‌شان مردم را به صحنه بکشانند. حتی اعتراضات مدنی مردم را امنیتی نشان داده و بعد بگویند که می‌خواهند از مردم ایران حمایت کنند که اینها همه یاوه‌ای بیش نیست.
وی ادامه داد: آمریکایی‌ها از تمامی‌ تاکتیک‌های خود استفاده می‌کنند تا کشورمان را تحت فشار قرار دهند. حال این‌که اگر مسئولان ما به خصوص دولتمردان فکری برای معیشت و وضعیت اقتصادی مردم کنند، مردم هم همچون سابق در صحنه حضور پیدا می‌کنند. 
این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی‌ در پایان گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند تا ۲۲ بهمن‌ماه اتفاقی در کشور ما به نفع‌شان رخ دهد حال این‌که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه حضور آگاهانه خواهند داشت و تحریم‌ها را نقش برآب می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی