[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

رکود هتلداری در سایه تورم ، روزنامه شیراز نوین

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به کاهش 18‌درصدی سطح اشغال هتل‌های استان در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ابراز امیداوری کرد که با اعمال سیاست‌های تشویقی توسط دولتمردان شاهد افزایش سفرها و رونق هتل‌ها باشیم.
حسن سیادتان در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، با بیان اینکه رزرو هتل‌ها و مراکز اقامتی فارس برای ایام نوروز 98 از اوایل بهمن ماه آغاز و تا پایان اسفند 97 ادامه دارد، گفت: در حال حاضر سطح اشغال هتل‌های استان 15 تا 20 درصد است. وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در سال 97 موجب کاهش سفر و یا حذف آن از سبد خانوار شده است، افزود: امید است دولتمردان بسته‌های تشویقی منطقی ایجاد کنند تا بخشی از مخارج سنگین هتل‌ها با تکمیل ظرفیت پذیرش آنها جبران شود. 
رئیس جامعه هتلداران استان فارس همچنین خاطرنشان کرد که برای نوروز 98 برنامه تخفیف هتل‌ها برای جذب مهمان و گردشگران داخلی و خارجی در دستور کار قرار گرفته است.
سیادتان با اشاره به وجود 19 هتل در دست ساخت در فارس، یادآور شد: با ارائه تسهیلات کافی برای تکمیل این هتل‌ها علاوه بر بهره‌برداری، شاهد اضافه شدن آنها به مجموعه هتلینگ فارس خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی