[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

در اراک فقط به سه امتیاز فکر می کنیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: فجرسپاسی امروز در اراک کار دشواری دارد. آن‌ها در دومین بازی نیم‌فصل دوم و با هدایت مربی جدید خود، داوود مهابادی به مصاف آلومینیوم اراک خواهند رفت و در صورت کسب پیروزی به ایدئال‌ترین شرایط خود در طول فصل جاری دست پیدا می‌کنند.
فجری‌ها صبح دیروز با هواپیما به اصفهان رفتند و از اصفهان با اتوبوس عازم اراک شدند. در همین حین با سیدجلال عبدی، مدافع مازندرانی این تیم گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. عبدی که دومین فصل حضور در فجرسپاسی را می‌گذراند، در چند بازی این فصل بازوبند کاپیتانی طلایی‌پوشان را بر بازو بست. او همچنین از معدود بازیکنان حاضر در لیگ یک است که تجربه قهرمانی در لیگ برتر ایران را دارد.
 شرایط تیم چطور است؟ همه آماده بازی هستند؟
خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم. فقط عباس بوعذار مصدوم است و سایر بازیکنان آماده هستند.
بازی را چطور می‌‌بینی؟
بازی سختی داریم. آلومینیوم تیم قدرتمندی است و جزو مدعیان صعود به شمار می‌رود. مربی کاربلد و کاردرستی دارد؛ ولی ما عزممان را جزم کرده‌ایم برای پیروزی و می‌خواهیم از اراک با دست پر برگردیم.
متولد کدام شهر مازندران هستی؟
من متولد 25دی 1372 در ساری هستم.
فوتبال را از کجا شروع کردی؟
از پدیده ساری شروع کردم و از 12 تا 15سالگی عضو این تیم بودم. بعد از آن تا 18سالگی در تیم جوانان تراکتور بودم و پس از آن هم به سنگ آهن بافق رفتم و در لیگ یک بزرگسالان زیرنظر آقای فیروز کریمی بازی کردم که از نیم‌فصل دوم آقای افشین پیروانی هدایت آن تیم را به عهده گرفت. فصل بعد به فولاد یزد رفتم و زیر نظر آقای دینورزاده در لیگ یک کار کردم که در نیم‌فصل دوم، آقای باقری‌نیا سرمربی این تیم شد. پس از آن با آقای باقری‌نیا به نفت مسجد سلیمان رفتم که با این تیم به لیگ برتر صعود کردیم. یک فصل بعد با استقلال خوزستان و آقای ویسی قهرمان لیگ برتر شدم. در نیم‌فصل نخست فصل 96-95 عضو تیم استقلال خوزستان بودم و زیر نظر آقای پورموسوی بازی کردم و در نیم‌فصل دوم به سپاهان پیوستم که آقای ویسی هدایتش را برعهده داشت. از ابتدای فصل 97-96 هم راهی فجرسپاسی شدم و مشغول گذراندن خدمت سربازی در این تیم هستم. ضمناً در تیم‌های ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان 6دوره در مسابقات آسیایی حضور داشته ام.
پس از پایان فصل از فجر جدا می‌شوی؟
هنوز مشخص نیست و باید آخر فصل تصمیم بگیرم. باید دید تیم صعود می‌کند یا نه. در همین نیم‌فصل از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم؛ اما هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام و باید ببینم چه می‌شود.
فجر در ترکیب اصلی چقدر تغییر نسبت به نیم‌فصل اول دارد؟
تغییرات زیادی داشتیم در تمام خطوط. از درون دروازه بگیرید تا دفاع و ‌هافبک و حمله، 5-6تغییر داشتیم. تغییراتی که با نظر آقای مهابادی انجام شده و بسیار مثبت و مفید بود.
قبول دارید در بازی قبلی با اینکه بهتر از حریف بودید و پیروز شدید، فوتبال باکیفیتی ارائه ندادید؟
بله. خب شرایط بازی اول همیشه این‌گونه است. به خاطر تمرینات فشرده‌ای که داشتیم، بدن‌ها سنگین بود. سه هفته بدن‌سازی داشتیم. همچنین تغییر و تحولاتی که داشتیم باعث شد از هماهنگی لازم برخوردار نباشیم. اما ان‌شاءالله از این به بعد بهتر خواهیم شد و به این تیم خیلی امیدواریم. خداراشکر که با پیروزی شروع کردیم و این خیلی مهم بود. 
صحبت پایانی 
ما برای برد به اراک می‌رویم و به هیچ چیزی جز سه امتیاز بازی فکر نمی‌کنیم. البته اصلاً کار ساده‌ای نداریم؛ چون اراک تیم قدرتمندی است و بازیکنان زیادی با تجربه حضور در لیگ یک دارد، اما ما می‌توانیم آن‌ها را شکست دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی