[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

فراخوان ثبت‌نام هیئت نجات‌غریق فارس اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، با انتشار اطلاعیه‌ای از علاقه‌مندان به تصدی مسئولیت در هیئت نجات‌غریق برای ثبت‌نام دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اتمام دوره چهارساله رئیس هیئت نجات‌غریق استان، به اطلاع آن دسته از افرادی که توانمندی مدیریت هیئت‌های ورزشی را دارند و مایل به کاندیداتوری جهت احراز پست ریاست این هیئت می‌باشند، می‌رساند با توجه به شرایط ذیل جهت تکمیل فرم ثبت‌نام به غیر از روزهای تعطیل، شخصاً به اداره کل ورزش و جوانان (گروه ورزش قهرمانی) مراجعه نمایند.
در این اطلاعیه همچنین بیان شده است: تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران، معتقد به یکی از ادیان رسمی کشور، نداشتن سوءسابقه کیفری، دارا بودن حداقل 30سال سن، داشتن حداقل تحصیلات فوق دیپلم و اقامت دائمی در استان مربوط از جمله شرایط اصلی ثبت نام داوطلبان می‌باشد.
روابط عمومی اداره کل همچنین اعلام کرده است: همراه داشتن تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم مخصوص آقایان (برابر با اصل)، دو قطعه عکس 4*3، پوشه و ارائه برنامه چهار ساله پیشنهادی الزامی است.
گفتنی است زمان ثبت‌نام متقاضیان از روز شنبه 29 /10 /97 الی پایان وقت اداری روز شنبه 6 /11 /97 به مدت یک هفته کاری و اداری بوده و بعد از آن هیچ‌گونه درخواستی قابل پذیرش نخواهد بود.
در پایان این اطلاعیه گفته شده است: افراد معترض به فرآیند انتخابات و نتیجه آن می‌توانند حداکثر ظرف مدت 10روز پس از برگزاری انتخابات، شکایات خود را به همراه مستندات مربوط جهت رسیدگی به امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ارسال نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی