[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

خطر از بیخ گوش نایب‌قهرمان پارالمپیک گذشت، روزنامه شیراز نوین

دارنده نشان‌های مختلف در پارالمپیک، جهان و پاراآسیایی که یک زمانی در رقابت‌های مردان آهنین شرکت می‌کرد و سال ۹۱ بر اثر تصادف ویلچرنشین شد، روز گذشته در حین رفتن به تمرین تصادف کرده است.
حامد امیری دارنده مدال نقره پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: روز پیش با آژانس می‌خواستم به محل تمرین بروم که در خیابان شریعتی خرم‌آباد یک پراید به خودروی ما زد و فرار کرد.
وی تصریح کرد: شدت برخورد به حدی بود که از شیشه جلو خودرو بیرون زدم و از ناحیه سر، دست و پا زخمی شدم و در چند ناحیه دیگر نیز کوفتگی دارم.
امیری اضافه کرد: تا ساعت ۱۲ شب در اورژانس بودم و در حال حاضر هم تمام بدنم درد می‌کند. دکتر گفت باید ۴۵‌روز استراحت کنم اما یک‌ماه دیگر باید در تورنمنت بین‌المللی فزاع امارات شرکت کنم که خیلی برایم مهم است.
این ورزشکار لرستانی بیان کرد: راننده آژانس هم حافظه‌اش را از دست داده و شرایط خوبی نداشت اما در صحبتی که چند دقیقه قبل با خانواده‌اش داشتیم، از شرایطش راضی بودند.
وی گفت: پلیس از طریق دوربین‌های مدار بسته پیگیر دستگیری راننده است.
امیری سال‌۹۱ در‌حالی‌که برای حضور در رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران آماده شد در جاده بیرانشهر تصادف کرد و قطع نخاع شد و از زمانی که به پرتاب‌های معلولان روی آورده در میادین مهم بین‌المللی در نیزه، دیسک و وزنه افتخارات زیادی کسب کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی