[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

شهرآورد فسا، جذاب‌ترین بازی هفته، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین‌: ‌لیگ برتر فوتسال استان فارس بعد از ظهر فردا جمعه با برگزاری ۶‌دیدار هفته هفتم خود را سپری می‌کند. این دیدارها در شهرهای نی‌‌ریز، زرین‌دشت، گراش، داراب، فسا و فیروزآباد برگزار می‌شود و باید دید در پایان هفته هفتم چه تغییراتی در جدول رخ خواهد داد.
در یکی از جذابترین دیدارهای این هفته، تیم شهید بیاتی نی‌ریز که در رتبه پنجم قرار دارد به مصاف شهرداری مرودشت خواهد رفت. نماینده نی‌ریز هفته گذشته موفق شد مقاومت زرین‌دشت را در خانه‌اش شکست دهد و خود را از قعر جدول جدا کند. این اولین پیروزی این فصل این تیم بود. اما تیم صدرنشین شهرداری مرودشت که هفته گذشته در داراب متوقف شد، همچنان حاشیه امنیت خوبی در صدر جدول دارد و احتمالاً در پایان این هفته نیز صدرنشین خواهد ماند.
تیم دوم جدول یعنی نبرد داراب هم فردا در گراش به میدان می‌رود. شهدا گراش هفته گذشته در زمین منتخب قیر تن به شکست داد و به رتبه چهارم سقوط کرد. بالاخره در آخرین بازی گروه یک، تیم قعرنشین مقاومت زرین‌دشت به مصاف منتخب قیر خواهد رفت. زرین‌دشتی‌ها که هفته گذشته در یک دیدار خانگی تن به شکست دادند، فردا هم میزبان خواهند بود و برای فرار از قعرنشینی نیاز به هر‌سه امتیاز این دیدار دارند. منتخب قیر هم این شانس را دارد که با کسب سه امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کند.
اما در گروه دوم، احسان زاهدشهر صدرنشین مقتدر رقابت‌ها، داربی فسا را با معراج میان شهر برگزار خواهد کرد. احسان با ۱۶امتیاز صدرنشین است و معراج با ۱۰‌امتیاز در رتبه سوم قرار دارد. در هفته گذشته هر دو تیم میزبان بودند و موفق شدند نمایندگان داراب و فیروزآباد را از پیش رو بردارند. معراج میان شهر می ‌واند اولین تیمی باشد که صدرنشین گروه دوم را مغلوب می‌کند.
تیم سوم جدول یعنی فجرآریا جهرم هم که هفته گذشته با سه گل ستاره استهبان را شکست داد و به رتبه دوم صعود کرد، فردا در فیروزآباد به مصاف علم و ادب قعرنشین می‌رود. علم و ادب در ۵‌بازی از ۶‌دیدار گذشته تن به شکست داده و در رتبه آخر گروه دوم قرار گرفته است. 
آخرین دیدار این گروه نیز بین تیم‌های چهارم و پنجم جدول برگزار می‌شود. تیم شهید برمن داراب که در رتبه پنجم ۴‌امتیازی است، به مصاف ستاره استهبان ۷‌امتیازی خواهد رفت و در‌صورتی که بتواند با اختلاف سه‌گل میهمانش را مغلوب کند می‌تواند جای نماینده استهبان را در رتبه چهارم اشغال کند.
تمامی دیدارهای فردا از ساعت ۱۴‌آغاز خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی