[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۷
  • دوره جدید

چک‌های میلیاردی انتقال امتیاز تیم برق جدید شیراز برگشت خورد!، روزنامه شیراز نوین

مالک سابق باشگاه فوتبال برق جدید شیراز با اشاره به قرارداد انتقال امتیاز این تیم به باشگاه قشقایی، گفت: به تعهدات خود در قرارداد عمل نکردند و هشت فقره چک صادر شده به همین منظور به مبلغ یک میلیارد و 810میلیون تومان، برگشت خورده است. محمدعلی تابع‌بردبار در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اینکه امتیاز تیم برق جدید شیراز از استان خارج نشود و بدهی که به بازیکنان و کادر فنی تیمم داشتم، مجبور شدم با حداقل قیمت به مبلغ سه میلیارد تومان امتیاز تیم را به مدیرعامل و صاحب‌امتیاز باشگاه قشقایی واگذارکنم.
وی اضافه کرد: از آنجا که تعهدات ما به کادر فنی برق به مبلغ 350میلیون تومان باقی مانده بود، براساس توافق دیگری این رقم را از کل مبلغ قرارداد کسر کردم و مقرر شد مدیرعامل باشگاه قشقایی طبق قرارداد، مبلغ طلب کادرفنی تیم را بپردازد.
این فعال عرصه ورزش اظهار داشت: باشگاه قشقایی به تعهدات خود در قبال پرداخت به کادر فنی عمل نکرد و آن‌ها هم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کردند و پنجره نقل و انتقال بازیکنان باشگاه قشقایی بسته شد و این مسئله ربطی به ما ندارد.
تابع‌بردبار ادامه داد: مدیرعامل باشگاه قشقایی هرچه گفت به احترام ایل بزرگ قشقایی ما قبول کردیم؛ اما او به آنچه گفته بود عمل نکرد.
وی اظهار داشت: امروز با فرافکنی در شبکه‌های مجازی، ما را متهم به دروغ‌گویی می‌کنند؛ در حالی که مشخص است چه کسی دروغ می‌گوید. 
این فعال عرصه ورزش اظهار داشت: با علاقه‌ای که نسبت به جوانان شهرم و احیای دوباره برق شیراز داشتم، با هزاران مصیبت باشگاه آینده‌سازان برق جدید فارس را به ثبت رساندم و از سال 94 در دسته دوم فوتبال کشور شروع کردیم و در سال 96 هم موفق شدیم به دسته یک صعود کنیم. پس از یک سال حضور در این رده، به دلیل مشکلات مالی امتیاز را به تیم قشقایی واگذار کردم و فعلاً هم دیگر قصد تیم‌داری ندارم.
مهدی فروردین، سرمربی تیم قشقایی شیراز، پنجشنبه بیست و هفتم دی‌ماه پس از شکست تیمش مقابل ملوان انزلی در اعتراض به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: بدهی برق جدید شیراز ربطی به باشگاه قشقایی ندارد و نمی‌دانم چرا اجازه نمی‌دهند بازیکنان جدید ما بازی کنند.
خبرنگار ایرنا تا لحظه انتشار این خبر، موفق به مصاحبه با مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز نشد.
تیم قشقایی شیراز هم‌اینک پس از انجام 17بازی با 22امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ دسته‌یک فوتبال کشور قرار دارد.
در رقابت‌های فوتبال دسته‌یک کشور 16تیم شرکت دارند و پس از انجام 30بازی، تیم‌های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر در سال 98 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می‌روند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی