[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

زلاتان: پوگبا به آزادی عمل نیاز داشت، روزنامه شیراز نوین

هم‌تیمی سابق پوگبا معتقد است که با جدایی مورینیو، این‌ هافبک جان دوباره‌ای گرفته است.
زلاتان ابراهیموویچ، به ماجرای اختلاف‌های پل پوگبا و ژوزه مورینیو در منچستریونایتد واکنش نشان داد. به گزارش ESPN، ابراهیموویچ که در فصل اول حضور مورینیو در یونایتد به منچستر آمد، رابطه خوبی هم با آن مربی پرتغالی و هم پوگبا دارد. او در جدیدترین مصاحبه‌اش گفته است: بازیکنانی هستند که نیاز به آزاد بودن دارند. آن‌ها نیاز دارند برای انجام کاری که توانایی آن را دارند، زیر سایه مربی آزاد باشند. بدیهی است که او (مورینیو) تاکتیک‌های خاص خودش را دارد؛ اما برخی بازیکنان با این محدودیت‌ها سازگاری ندارند و باید آن‌ها را آزاد گذاشت و به نظرم پل (پوگبا) یکی از آن‌ها است. 
ایبرا طرف هیچ یک از دو طرف را نگرفت؛ ولی به اعتقاد او، طرفین دیگر برای همکاری با هم مناسب نبودند.
پل به مربی اعتماد نداشت و مربی هم اعتمادی به پل نداشت. اگر اعتماد مربی را نداشته باشید، بازی کردن دشوار می‌شود و دیگر آن انرژی و انگیزه لازم را نخواهید داشت. ژوزه چنین حسی در مورد پل داشت. این مسائل اتفاق می‌افتند و جزئی از بازی هستند. منظورم این است عده زیادی نیستند که با هم سازگار باشند و با هم خوب کار کنند. به عقیده من کار به بن‌بست کشید و یک نفر باید می‌رفت. در این مورد، مربی جدا شد و پل حالا آزادی بیشتری دارد.
۵گل و ۴پاس گل طی شش بازی، نشان از عملکرد فوق العاده پوگبا زیر نظر اوله گونار سولسشر دارد. زلاتان در خصوص احیا شدن پوگبا گفت: حالا شاهد یک پل خوشحال‌تر، یک پل آزادتر و کسی هستیم که بیشتر می‌تواند هرچه دلش می‌خواهد را انجام بدهد. در حال حاضر در کار خودش موفق است. انگار انرژی و خون جدیدی به او تزریق شده است و حالا طوری بازی می‌کند که انگار می‌داند چه باید بکند. می‌دانیم پوگبا کیست و همینی است که در حال دیدنش هستیم. وقتی بازی می‌کنید، رضایت اهمیت بالایی دارد؛ چون اگر حس کنید در مخمصه گیر کرده‌اید، به طور صددرصدی خودتان را ابراز نمی‌کنید و با تمام توان بازی نخواهید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی