[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

تلاش کرده‌ایم عدالت در توزیع امکانات را رعایت کنیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به افتتاح ٤٥پروژه ورزشی در ایام دهه فجر، گفت: اجرای ٧٠٠برنامه ورزشی نیز در سراسر فارس در دستور کار قرار گرفته است. حیدرعلی کامیاب بعد از ظهر یکشنبه ٧بهمن در شورای ورزش فارس استان فارس، با بیان اینکه کارنامه ورزش فارس در چهل سالگی انقلاب درخشان است، افزود: علی‌رغم کاستی‌های زیاد اما امروز حتی در دورترین نقاط فارس حداقل امکانات ورزشی وجود دارد.
وی از برگزاری دو همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی هم‌زمان با آغاز دهه فجر در شهرستان مرودشت و کلانشهر شیراز خبر داد و گفت: پخش زنده این مراسم از شبکه پنج فارس و سه سیمای ملی انجام خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین از بهره‌برداری چند خانه جوان در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: شش خانه جوان در دست احداث است که نهایتاً تا پایان امسال همه آن‌ها تکمیل می‌شود و ٤٥خانه ورزش روستایی در روستاهای کم جمعیت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
کامیاب ادامه داد: برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی متنوعی در دستور کار قرار گرفته و وزارت ورزش نیز اعتبارات خاصی را برای آن پیش‌بینی کرده است.
وی برگزاری اینگونه جشنواره‌ها را به دلیل ماهیت خاصشان، عاملی برای ایجاد شادی ونشاط در جامعه دانست.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین از میزبانی این استان در برگزاری دو رویداد ملی اسکی قهرمانی و اسکی نخبگان برتر در رده سنی ١٠ تا ١٤سال خبر داد و خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها از روز هشتم بهمن در پیست بین‌المللی اسکی پولادکف شهرستان سپیدان برگزار می‌‌شود.
کامیاب با یادآوری اینکه فارس می‌تواند میزبان رقابت‌های ورزشی در سطح بین‌المللی باشد، گفت: امروز در ایجاد فضاهای ورزشی تلاش کرده‌ایم که عدالت در توزیع امکانات را رعایت کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی