[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۱
  • دوره جدید

مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما بانوان استان فارس اولین دوره مسابقه قهرمانی استان، روز جمعه مورخه 5/۱۱/97 به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در سالن صالحین شیراز با حضور استاد بزرگوار‌ هانشی فرهادی و خانم شی‌هان عفیفی و دیگر اساتید برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات، دو تیم از جهرم و چهار تیم از شیراز و یک تیم از ارسنجان به تعداد ۸۰نفر در دو رشته کاتا و کمیته با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان مسابقات، تیم شیراز به مربیگری الهه صفری به مقام  اول دست یافت و تیم جهرم به مربیگری سمیرا کاظمیان، دوم شد. تیم ارسنجان هم با مربیگری عاطفه زیدآبادی مقام سوم را به خود اختصاص داد.
در پایان، از تمامی اساتید و داوران با اهدای تندیس و لوح سپاس و وجه نقد تقدیر شد.
همچنین، اولین دوره مسابقات چندجانبه سبک کیوکوشین ماتسوشیما استان به میزبانی شهر بنارویه برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی سبک کیوکوشین ماتسوشیما، یک دوره مسابقه چندجانبه بین شهرستان‌های  لارستان، گراش، فیروزآباد و بنارویه برگزار شد که در پایان، تیم گراش اول شد، تیم شیهان رجبی لار به مقام دوم رسید و تیم‌های بنارویه و شیهان خضری لار، عنوان سوم مشترک مسابقات را کسب کردند. در پایان مسابقات ضمن تقدیر از داوران و هیئت برگزاری، از شرکت کنندگان و مقام‌آوران با اهدای مدال و لوح قهرمانی قدردانی شد. مسئولیت برگزاری مسابقات به عهده ناصر رضایی نماینده سبک و نظارت مسابقه به عهده فرشاد راهپیما دبیر سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان فارس بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی