[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

فروردین: بازیکنانم شجاع هستند، روزنامه شیراز نوین

مهدی فروردین در مورد پیروزی دو بر صفر تیم قشقایی شیراز مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت گفت: تیم سرخ‌پوشان پاکدشت یکی از تیم‌های خوب لیگ به همراه بازیکنان باتجربه است. همچنین این تیم دارای کادر فنی و و سرمربی کاربلدی به نام فرهاد کاظمی است و اگر به جدول نگاه کنیم، تا به امروز این تیم نتایج خوبی کسب کرده است.
وی در ادامه گفت: بعد از دو باختی که در این دو هفته اخیر داشتیم که واقعاً مستحق این دو باخت هم نبودیم، به خصوص بازی با ملوان، در طول هفته سعی کردیم بازیکنان را بیشتر از نظر شرایط روحی آماده کنم.
سرمربی قشقایی شیراز گفت: بازی پاکدشت بازی خوب و پربرخوردی بود و من از همان ابتدا با تمرکز بالا از بازیکنانم خواسته بودم فقط به دنبال کسب سه امتیاز این بازی باشند. بعد از اینکه گل اول را به ثمر رساندیم، حملات خود را افزایش دادیم. البته برای دقایقی تیم حریف فشار زیادی روی دروازه ما آوردند؛ اما حق‌شناس، دروازه‌بان ما به خوبی توانست یکی پس از دیگری موقعیت‌ها را از تیم حریف بگیرد و واقعاً من از تک‌تک بازیکنم بابت این بازی شجاعانه تشکر می‌کنم.
فروردین افزود: اتفاق و موضوع مهمی که در این بازی رخ داد و جا دارد از مسئولان باشگاه پاکدشت، کادر فنی و بازیکنان این تیم تشکر ویژه‌ای داشته باشم. وقتی تیم ما یک بر صفر از تیم سرخ‌پوشان جلو بود، یکی از بازیکنان‌ ما دچار مصدومیت شدید شد. همیشه در این‌گونه اتفاقات تیم‌های حریف که نسبت به تیم رقیب عقب هستند، سعی می‌کنند از فرصت به دست آمده استفاده و گل خورده خود را جبران کنند؛ اما در این صحنه، بازیکنان حریف با حرکتی جوانمردانه جهت کمک به بازیکن مصدوم ما شتافتند که واقعاً جا داشت تشکری از آن‌ها داشته باشم.
وی در پایان گفت: از تمام بازیکنانم که با تمام وجود سعی کردند دو باخت اخیر را در این بازی فراموش کنند و یک بار دیگر دل هواداران قشقایی را شاد کنند تشکر می‌کنم. همچنین جا از مدیریت باشگاه قشقایی و سازمان ورزش و جوانان فارس و هواداران پرشور خود که همیشه و در همه جا به حمایت از تیم خود می‌پردازند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی