[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

رکوردهای گل‌گهر و فجر در لیگ دسته‌اول، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال صدرنشین لیگ دسته اول، علاوه بر حضور در صدر، در تعداد گل زده و کمترین باختی که در کارنامه درج کرده، جزو ترین‌های لیگ دسته اول است. سیرجانی‌ها با 35گلی که تا بدین جای کار به ثمر رسانده‌اند، اولین و برترین تیم گل‌ساز در لیگ آزادگان هستند. ضمناً آن‌ها در تعداد شکست‌ها به نسبت سایر رقبا رکوردزنی کردند و فقط مقابل تیم آلومینیوم اراک در هفته پنجم متوقف شده‌اند.
سیرجان اگر آن یک باخت را هم در کارنامه نداشت، یک تیم رکورددار در 20بازی بدون شکست در لیگ آزادگان نام می‌گرفت. سیرجانی‌ها به اضافه همه این رکوردهایی که ثبت کرده‌اند، آقای گل لیگ یک را هم در تیم خود دارند که این را هم باید به تمام حسن‌های گل‌گهر سیرجان افزود.
رکورددار تساوی؛ فجرسپاسی و مس رفسنجان
دو تیم فجر و مس رفسنجان که در ابتدای فصل با دو سرمربی استقلالی کار خود را در لیگ دسته اول آغاز کردند، اکنون در جمع رکوردداران تساوی قرار گرفته‌اند. البته این روند باعث نگرانی و تغییر رویه مدیران عامل دو تیم شد و آن‌ها برای بهبود اوضاع، تصمیم به تغییر کادرفنی گرفتند. فجر با 20امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد و مس رفسنجان هم با 17امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفته است.
نکته جالب اینکه فجرسپاسی در هفته بیستم توانست مقابل خونه به خونه، تیم شمال شرقی پیروز باشد؛ اما مس رفسنجان در مصاف با ملوان، تیم شمال غربی لیگ دسته اول بازی را به حریف واگذار کرد. موضوع دیگر آنکه در زمان هدایت منصور ابراهیم‌زاده، مس کرمان با 16تساوی رکورددار لیگ دسته اول شده بود و حالا مس رفسنجان، دیگر تیم استان کرمان به دنبال رکوردزنی در کسب بیشترین تساوی قرار گرفته است. اگر آن‌ها امسال با همین روند پیش بروند، می‌توانند رکورد مس کرمان را بشکنند و این رکورد را به نام خود ثبت کنند!
البته مس رفسنجان را باید به همراه کارون اروند در جمع تیم‌هایی که تا بدین جای کار بیشترین شکست را خورده‌اند، قرار داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی