[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۷
  • دوره جدید

اعزام ۷۵ نفر از کارکنان دادگستری فارس به مشهد ، روزنامه شیراز نوین

معاون قضایی و فرهنگی رئیس کل دادگستری استان فارس از اعزام 75 نفر از کارکنان و خانواده آن‌ها که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده بودند، خبر داد.
حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید صدرالله رجائی‌نسب در باب اهمیت زیارت حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) گفت: در احادیث نقل شده است: « هرکس امام رضا(ع) را زیارت کند، مانند آن‌ است که پروردگار را در عرش زیارت کرده باشد» و به زائر حرم وی ثواب هفتاد حج مقبول عطا می‌شود، گناهان گذشته و آینده وی آمرزیده شود و بهشت از برای او می‌شود».
وی این برنامه فرهنگی  را از ابتکارات دادگستری استان فارس دانست و گفت: برای اولین بار طرحی پیشنهاد شد که کارکنانی که به هر دلیل تاکنون به زیارت امام رضا (ع) مشرف نشده‌اند، بتوانند با تسهیلاتی که معاونت فرهنگی دادگستری استان در اختیار آنها قرار می‌دهد، به مشهد مقدس عزیمت نمایند. معاون قضایی و فرهنگی رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی معاونت فرهنگی دادگستری استان طی فراخوانی از تمامی‌ همکارانی که تاکنون به سفر زیارتی مشهد مشرف نشده بودند و یا از زمان تشرف آن‌ها بیش از 15 سال گذشته  بود ثبت‌نام به عمل آمد و پس از جمع‌آوری و پایش اطلاعات مقرر گردید تا تسهیلات رفاهی لازم در اختیار کارکنان و پرسنل قراردادی و شرکتی قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین رجائی نسب خاطرنشان کرد: در راستای این طرح در دی ماه تعداد 25 نفر و در بهمن‌ماه تعداد 50 نفر از کارکنان و خانواده‌های ایشان طی کاروان‌هایی به مشهد مقدس اعزام شد و از سوی این معاونت درتلاشیم که به یاری خداوند تمامی ‌افراد ثبت نام شده تا اواخر سال جاری  و حداکثر تا اوایل سال آینده به زیارت ثامن الحجج مشرف شوند. وی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی ‌هزینه‌های این افراد از قبیل هزینه ایاب و ذهاب با اتوبوس ویژه، هزینه‌های شام و صبحانه در راه اعزام، هزینه هتل و همچنین بسته فرهنگی اهدایی از طریق جذب منابع بیرونی معاونت فرهنگی دادگستری استان تأمین و پرداخت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی