[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

رشد ۴‌درصدی حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه‌ی سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تعداد کل حقوق بگیران صندوق تا پایان پاییز سال جاری (۱۳۹۷) نسبت به زمان مشابه سال قبل به میزان ۴.۱درصد افزایش داشته است.
به گزارش ایلنا، بهروز انتظاری افزود: تعداد کل حقوق بگیران این صندوق شامل بازنشستگان، ازکارافتادگان، شاغلان متوفی و بازنشستگان متوفی تا پایان آذر ماه سال گذشته یک میلیون و ۳۵۸‌هزار و ۱۶۱‌نفر بوده است که تا پایان آذر ماه امسال به یک میلیون و ۴۱۴‌هزار و ۹۴‌نفر رسیده و حاکی از رشد ۴.۱‌درصدی تعداد حقوق بگیران است.
انتظاری گفت: از این تعداد یک میلیون و ۱۶۵‌هزار و ۱۵۷نفر (بازنشسته ازکارافتاده) شخصاً حقوق دریافت می‌کنند و حقوق بازنشستگی ۱۸‌درصد باقیمانده به وراث ایشان (۳۳۹هزار و ۶۵۳‌نفر) پرداخت می‌شود.
طبق اعلام دفتر برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری، ۶۸‌درصد از جامعه حقوق‌بگیران را مردان و ۳۲‌درصد را زنان تشکیل می‌دهند.
انتظاری یادآور شد: تهران با ۳۰۳‌هزار و ۸۹۰‌نفر بیشترین و استان خراسان شمالی با ۱۰‌هزار و ۸۴۳‌نفر کمترین تعداد حقوق بگیران را دارند.
صندوق بازنشستگی کشوری با ۳۱‌مدیریت به ۴‌درصد جمعیت کل کشور خدمت ارائه می‌کند و از بین ۳۱‌مدیریت استانی صرفاً تهران در ۹‌ماهه ابتدایی سال بالغ بر ۷۳‌هزار مراجعه‌کننده داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی