[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

بازدید مدیرکل دفتر روابط عمومی ‌شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از سامانه و مرکز ۱۵۲۳ ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌شرکت آب فاضلاب روستایی استان فارس، خلیلی پیر مدیرکل دفتر روابط عمومی‌ شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بهمراه مدیران سامانه 122 آب و فاضلاب شهری استان فارس و آب و فاضلاب شیراز ضمن حضور در مرکز سامانه ارتباطات مردمی‌1523 آب و فاضلاب روستایی استان فارس از فعالیتها، نحوه پاسخگویی و چگونگی پیگیری مشکلات مطرح شده توسط تماس گیرندگان این مرکز بازدید کردند. 
در این بازدید مدیر روابط عمومی ‌و امور بین الملل شرکت آب و فاضلاب کشور ضمن خدا قوت به همکاران شاغل در این سامانه گفت: بخش ارتباط با مردم همیشه دارای اهمیت ویژه‌ای بوده و شخص وزیر نیرو بر این مهم تأکید فراوان دارند که مردم از طریق این سامانه‌ها راحت به جواب سوالات و خواسته‌های خود برسند.
محمد خلیلی پیر افزود: با توجه به اینکه سامانه 1523 در ابتدای راه قرار دارد، می‌توان با بهره گیری از تجارب آب و فاضلاب شهری در زمینه ارتباطات مردمی ‌قدمهای مثبتی برداشت و می‌طلبد آب و فاضلاب فارس، آب و فاضلاب شیراز و آبفاروستایی فارس در کنار هم راهکارهایی برای متمرکز کردن این سامانه‌ها بوجود آورند. 
مدیر مرکز سامانه ارتباطات مردمی‌1523 آب و فاضلاب روستایی استان فارس ضمن تشریح عملکرد همکاران در این سامانه گفت: با توجه به درک اهمیت ارتباطات، سعی کردیم تا مطالبات مردمی ‌را بصورت جدی دنبال کنیم و اعتقاد داریم با زنده نگاه داشتن وظیفه خدمتگزاری در عمل، موجب رضایتمندی مردم می‌شویم. محمد‌رضا حسینی تعداد کاربر فعال استفاده کننده از کارتابل 1523 در 29 شهرستان استان را 116 نفر ذکر و بیان کرد: این مرکز تاکنون 24 هزار و 964 تماس ثبت شده داشته که 5 هزار و 998 تماس آن منجر به ثبت سند و به مسئولین مرتبط ارجاع شده است. 
سامانه ارتباطات مردمی‌1523 شرکت آب و فاضلاب روستایی استان فارس جهت رفاه حال روستاییان عزیز بصورت 24 ساعته آماده دریافت گزارشات مربوط به حوادث، امور قبوض و مشترکین، شکایات، انتقادات و پیشنهادات می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی