[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

خیراندیش و عضو هیئت مؤسس دانشگاه پیام نور مرکز اوز درگذشت، روزنامه شیراز نوین

خواجه عبدالحمید نامور، نیکوکارارجمند و عضو اصلی، مهم و مؤثر هیئت مؤسس دانشگاه پیام نور اوز دیدار حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اوز، شادروان نامور در طول زمان حیات خود، خدمات ارزنده و شایانی به شهر اوز و منجمله دانشگاه پیام نور مرکز اوز کرده‌اند که در جای جای این دانشگاه قابل مشاهده است.  مرحوم نامور عضو نخستین هیئت موسس دانشگاه پیام نور اوز، دانشکده بهداشت اوز،حوزه علمیه اوز و اداره ورزش و جوانان اوزبود که بعنوان معتمد و فعال اجتماعی برای زادگاه خود همواره توانا و ثابت قدم بوده است.
 اهم تلاش‌های این نیک‌اندیش بزرگ بعنوان پل ارتباطی خیرین و دانشگاه پیام نور اوز و نهایتاً تأمین اعتبار برای گسترش فضای‌های آموزشی و رفاهی بود که با دارا بودن اعتبار و اعتماد شخصی این مهم به خوبی صورت میگرفت. وی خود را خادم مردم می نامید و برای پیشبرد اهداف عالی آموزشی، تربیتی و علمی شهر اوز چه در قالب دانشگاه‌های موجود و چه سایر ادارت از هیچ تلاشی دریغ نورزیده است. درگذشت این نیک اندیش بزرگ ضایعه ی است بس عظیم که دانشگاه پیام نور اوز، تلخی آن را بر کام خویش همواره احساس خواهد کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی