[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

اقدام ابتکاری فارس در برگزاری جلسات توجیهی آزمون سراسری حفظ قرآن، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: مسئولان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در فارس، در یک اقدام ابتکاری، اقدام به برگزاری جلسات توجیهی به‌صورت منطقه‌ای در این استان کردند.
سید امیرعباس جلالی اظهار داشت: جلسات توجیهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به‌صورت منطقه‌ای برای رؤسا و کارشناسان ادارات اوقاف، فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ و آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود و در این جلسات، مدیر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست اداره کل قرآن و عترت و نماز اداره کل آموزش‌وپرورش و رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس حضور داشتند.
وی افزود: دریکی از این جلسات که در محل اداره ارشاد شهرستان پاسارگاد برگزار شد، مسئولان شمال استان از شهرستان‌های آباده، اقلید، ارسنجان، بوانات و پاسارگاد شرکت کردند.
جلالی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌شهرستان فسا میزبان مسئولان شهرستان‌های شرق استان شامل فسا، استهبان، نیریز و داراب در این جلسه توجیهی بود.
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌شهرستان جهرم از ادارات جنوب استان فارس و مسئولان جهرم، لارستان، اوز، گراش، خنج و قیر میزبانی کرد.
جلالی گفت: اداره آموزش‌وپرورش شهرستان کازرون میزبان مسئولان غرب استان و ادارات کازرون، رستم، ممسنی و فراشبند در جلسه توجیهی بود.
رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس نیز از مسئولان شیراز، سپیدان، سروستان، مرودشت، بیضا، فیروزآباد، کوار و خرامه میزبانی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی