[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله میزبان مسابقات قرائت قرآن ، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام محمد الهیاری از برگزاری مسابقات دانش آموزی قرائت قرآن کریم آموزش و پرورش شهرستان لامرد به میزبانی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله خبرداد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله افزود: آیین افتتاحیه این مسابقات چهارشنبه 10 بهمن ماه طی مراسم رسمی ‌با حضور مسئولین آموزش و پروش در مجتمع آموزشی امام حسین(ع) برگزار می‌شود.
حجت الاسلام الهیاری با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف قرآنی دانش‌آموزی شهرستان لامرد اظهار کرد: قرآن نوری است که در آن تاریکی یافت نمی‌شود و چراغی است که درخشندگی آن، روشنی‌بخش سعادت انسان‌ها و ریسمانی است که رشته‌های آن محکم است. قرآن بهار دل و چشمه‌های دانش، سرچشمه عدالت و نهر جاری زلال حقیقت است. 
وی  تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 100دانش‌آموز  پسر از مدارس مقطع ابتدایی و راهنمایی  و متوسطه شهرستان لامرد در رشته قرائت قرآن کریم به رقابت  خواهند پرداختند.
حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: نتایج مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزی شهرستان لامرد و اسامی‌نفرات راه یافته به مرحله استانی، در سایت مدیریت آموزش و پرورش لامرد به نشانی اینترنتی www.lamerd.farsedu.org  اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی