[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

پاسخ مربی وزنه‌برداری به کنایه‌های علی‌حسینی، روزنامه شیراز نوین

مربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: اگر علی‌حسینی در روزهای آینده در اردو حاضر شود، برای شرکت در جام فجر هم شانس دارد. به گزارش ورزش سه، اردوی تیم ملی وزنه‌برداری این روزها در تهران دنبال می‌شود و اخیراً بعد از مسابقات قهرمانی کشور، چند وزنه‌بردار جدید هم به جمع ملی‌پوشان قبلی اضافه شده‌اند. نکته مهم که در روزهای اخیر مورد توجه قرار گرفته، غیبت سعید علی‌حسینی، وزنه‌بردار دسته فوق‌سنگین ایران است.
مصاحبه پدر سعید علی‌حسینی نشان داد که این وزنه‌بردار اختلافاتی با کادرفنی پیدا کرده؛ اگرچه فعلاً به بهانه سفر و امتحانات دانشگاه در اردوها حاضر نیست.
برای اطلاع از آخرین وضعیت اردوی تیم ملی، با یکی از مربیان تیم ملی هم‌کلام شدیم. علی‌اکبر خورشیدی‌فر درباره ادامه غیبت علی‌حسینی در اردوی تیم ملی به خبرنگار ورزش سه گفت: فدراسیون پیگیری‌هایی انجام داده و صحبت‌هایی انجام شده که در چند روز آینده این وزنه‌بردار هم به اردو بیاید. خانواده‌اش می‌گفتند خارج از کشور است و الان هم گویا امتحان دانشگاه دارد. این موضوع را خود فدراسیون پیگیری می‌کند. اگر علی‌حسینی در روزهای آینده در اردو حاضر شود، برای شرکت در جام فجر هم شانس دارد.
وی در واکنش به کنایه‌های پدر سعید علی‌حسینی مبنی بر اینکه برخواه علاقه دارد علی داوودی را در فوق‌سنگین به المپیک ببرد، عنوان کرد: برای برخواه و سایر مربیان تیم ملی، نام وزنه‌برداران هیچ فرقی ندارد. سعید علی‌حسینی هم امسال در تیم ما بود و به بازی‌های آسیایی رفت و نایب‌قهرمان شد. او خودش نخواست در مسابقات جهانی حاضر باشد و این صحبت‌ها درست نیست. هر کسی زحمت بیشتری بکشد و رکوردهای بهتری داشته باشد، به المپیک می‌رود. در چند سال اخیر حداکثر امکانات در اختیار علی‌حسینی بوده است.
خورشیدی‌فر در خصوص لیست تیم ملی برای جام فجر و قهرمانی آسیا گفت: برای جام فجر که تقریباً لیست مشخص شده؛ اما برای قهرمانی آسیا هنوز تصمیم‌گیری نکردیم. ما اوایل اسفندماه لیست ۱۲نفره‌ای را می‌دهیم و آخر اسفند هم لیست نهایی را خواهیم داد.
وی در پاسخ به این سوال که وزنه‌بردارانی مثل محمدرضا براری و مجید عسگری شانسی برای بازگشت به تیم ملی دارند یا خیر، بیان داشت: به هر حال برای دعوت کردن یا نکردن هر وزنه‌برداری ادله‌ای داشتیم. صلاح بر این بود که در این مقطع، وزنه‌برداران فعلی در اردو باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی