[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

بنیتس: از فشار زیادی که روی منچسترسیتی بود، استفاده کردیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی اسپانیایی نیوکاسل، در خانه مقابل سیتیزن‌ها پیروز شد. چهارشنبه شب در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم‌های نیوکاسل و منچسترسیتی به مصاف هم رفتند که شاگردان رافائل بنیتس با نتیجه 2-1 در این دیدار پیروز شدند.
به نقل از اسکای اسپورتس، سرمربی اسپانیایی در این خصوص گفت: منچسترسیتی از گلی که در دقیقه اول بازی به ثمر رساند شگفت‌زده شده بود و شاید این به آن‌ها اعتماد به نفس بیشتری برای پیروزی می‌داد؛ ولی همان‌گونه که قبلاً گفتم، آن‌ها فشار زیادی را تحمل می‌کردند و این فاکتور دیگری بود. آن‌ها مجبور بودند پیروز شوند و حتی تساوی برایشان کافی نبود. ما برای این بازی برنامه داشتیم که البته شامل گل خوردن در دقیقه اول مسابقه نبود؛ اما واکنش بازیکنانم فوق‌العاده بود. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید در بازی بمانید و موقعیت ایجاد کنید. بنابراین، ما به سخت‌کوشی ادامه دادیم. در نهایت، موجب شدیم که هواداران در انتهای بازی ما را تشویق کنند.
وی درباره فعالیت تیمش در نقل و انتقالات ژانویه اضافه کرد: باید ببینیم آیا می‌توانیم چند چیز را نهایی کنیم و این خوب خواهد شد. در کل فکر می‌کنم این‌ها معامله‌های خوبی باشند. قبل از بازی می‌دانستیم به برخی چیزها نزدیک‌تر شده‌ایم و امیدوارم فردا چند خبر خوب بشنویم که این، یعنی رقابت بیشتری در ترکیبمان ایجاد کرده‌ایم و نکته‌ای مثبت تا انتهای فصل خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی