[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۷
  • دوره جدید

ارسال ۲۰۰ اثر به ششمین جشنواره ملی وقف چشمه همیشه جاری، روزنامه شیراز نوین

حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی استقبال از ششمین جشنواره عکس اوقاف را خوب ارزیابی کرد. به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ششمین دوره جشنواره ملی عکس وقف، چشمه همیشه جاری، معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس با اعلام اینکه تبلیغ در حوزه دین و ارزش‌های اسلامی‌ که یک رکن اساسی در فرآیند هویت‌سازی جامعه اسلامی‌ است،  افزود: باید در قالب‌ها و صورت‌های گوناگون ارئه شود تا زیبایی این ارزش‎ها برهمگان نمایان شود؛ در این میان هنر با توجه به زبان ارتباطی خاص چنانچه به درستی مورد توجه قرار بگیرد، می‌تواند بهترین وسیله جهت ترویج اشاعه و ارزش‎های دینی و انسانی باشد. 
وی همچنین عنوان کرد: در همین راستا سازمان اوقاف وامور خیریه ششمین جشنواره «وقف، چشمه همیشه جاری» را به منظور مشارکت هرچه بیشتر هنرمندان در بالابردن سطح آگاهی شهرواندان از پتانسیل و امکانات آثار و برکات وقف و نیازهای آن برگزار می‌نماید، لذا اداره کل اوقاف امور خیریه استان فارس میزبان هنرمندان در حوزه عکاسی خواهد بود، بدینوسیله از تمامی ‌فعالان عرصه هنر دعوت به عمل می‌آید تا با ارسال آثار خود با درون‌مایه سنت حسنه وقف در این رویداد سراسری فرهنگی و هنری سهیم شوند. صفری گرایی با اعلام اینکه جشنواره در دو بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای و عکاسی با موبایل برگزار می‌شود، گفت: آخرین مهلت دریافت آثار ۵اسفندماه است.
این درحالی که به گفته معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس هیئت انتخاب آثار این جشنواره را مهدی قنبرپور، سجادآورند، غلامرضا یزدانی، محمد حسین نصر نیا و جواد یزدانی تشکیل می‌دهند. نتایج و برگزاری اختتامیه و نمایشگاه ششمین جشنواره ملی عکس وقف چشمه همیشه جاری، فروردین ۹۸ است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی