[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

بازديد از روستاهاي مجموعه‌هاي هنگام و زاخرويه، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی امور آبفاروستایی شهرستان قیر و كارزین، بارانی مدیر این امور با حضور فرماندار شهرستان، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخشداران بخش‌های مركزی و افزر، دهیاران، شوراها و جمعی از مردم، از روستاهای مجموعه هنگام و مجموعه زاخرویه بازدید کردند.
در این بازدید، بارانی ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ فرماندار شهرستان و همچنین نماینده شهرستان در حوزه همكاری در رفع مشكلات آبرسانی  اظهار داشت: این مدیریت برای رفع مشكلات كم‌آبی و حفظ بهداشت آب شرب روستاها، تعویض شبكه‌های فرسوده و اجرای شبكه توزیع در سطح روستاهای شهرستان را در دستور و اولویت كاری خود قرار داده است.
وی گفت: بعضی از عملیات اجرایی در سال جاری را از جمله تعویض 10كیلومتر شبكه فرسوده هنگام، 7كیلومتر خط انتقال زین‌آباد و تنگ كیش، همچنین به مقدار 2500متر خط انتقال در روستاهای مزرعه پهن، تنگویه سفلی، چم كور و سر چاه برای تقویت فشار آب و مرتفع شدن مشكل كم‌آبی در فصول گرم سال یادآور شد.
همچنین با همكاری روابط عمومی این امور و مهدكودك شوق كودكی،  اولین مسابقه نقاشی دهه فجر برای كودكان 3 تا10سال برگزار شد و با كشیدن نقاشی‌های دهه فجر، حال و هوای انقلابی به مكان مسجد صاحب‌الزمان قیروكارزین داده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی