[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

آغاز بهره‌برداری از ۲ طرح صنعتی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی ‌و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، بهره‌برداری از 2 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 620میلیارد ریال توسط بخش خصوصی، آغاز شد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، بهره‌برداری از 2طرح در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آغاز شد. براساس این گزارش، کارخانه تشک زرین نخستین و تنها واحد تولید کننده تشک ایران که خط تولید فنر بونل و الیاف ترموفیوز، الیاف آکاردئونی و الیاف‌های مورد نیاز را در کنار خط تولید تشک همزمان در اختیار دارد، با سرمایه‌گذاری 500 میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی، یکی از دو طرح افتتاح شده بود. این واحد تولیدی که ظرفیت تولید 50 هزار قطعه تشک در سال را دارد، در فضایی به مساحت 20 هزار مترمربع احداث و امکان صادرات محصولاتش به عراق و تاجیکستان فراهم شده است.
کارخانه خوراک آماده آبزیان ودام طیور نیز دومین طرح به بهره‎برداری رسیده بود که با سرمایه‌گذاری 120 میلیارد ریالی بخش خصوصی ایجاد شده و زمینه تولید 23 هزار تن محصول را فراهم کرده است.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: با توجه به زیرساخت ایجاد شده در شهرک‌های صنعتی، واحد‌های کوچک و متوسط مستقر در این شهرک‌های صنعتی، نقش مهمی ‌در تکمیل زنجیره تولید دارند که در تلاش هستیم برای تکمیل این زنجیره، صنایع بزرگ را به تأمین نیاز از صنایع کوچک متصل و ترغیب کنیم. 
محسن صالحی‌نیا گفت: فعالیت این دو واحد در بخش تولید و صنعت، نشان می‌دهد این واحد‌ها توانسته‌اند ظرفیت تولید خود را با توجه به شرایط موجود فعال کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی