[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

در جلسه با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مطرح شد؛، روزنامه شیراز نوین

دستور رسیدگی ویژه به روستای محروم ریزاب
نبض نی‌ریز: در جلسه با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در خصوص دستور رسیدگی ویژه به روستای محروم ریزاب و ارائه آن برای تصویب در هیئت دولت بحث و تبادل نظر شد.
در خصوص روستای سیل زده ریز آب، نماینده نی‌ریز و استهبان به همراه فرمانداران این دو شهر جلسه با نجار ریاست محترم سازمان مدیریت بحران کشور در محل سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.
اصغر مسعودی، نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در این جلسه ضمن تشکر از حضور ریاست محترم سازمان مدیریت بحران کشور در شهرستان نی‌ریز و روستای سیل‌زده ریزاب بر تسریع به کمک‌رسانی به سیل‌زدگان و تحقق مطالبات کمیته بحران تأکید نمودند.
در این جلسه، فرمانداران محترم شهرستان نی‌‌ریز و استهبان گزارشی از خسارات سیل مطرح نمودند.
نجار، ریاست سازمان مدیریت بحران کشور نیز اعلام کرد وزیر کشور در نامه‌،ای خسارات سیل را برآورد کرده و برای تصویب در هیئت دولت ارائه و دستور رسیدگی به طور ویژه به روستای محروم ریزاب را نمایند.
شایان ذکر است در این دیدار اصغر مسعودی به محرومیت حوزه انتخابیه اشاره کرد و اعلام نمود با وجود خدمات دولت از 233روستای شهرستان نی‌ریز فقط در 36روستا طرح هادی اجرا شده است.
مسعودی خواستار اعطای قیر رایگان برای روستاهای هر دو شهرستان و تقاضای کمک بلاعوض برای نیازمندان بی سرپناه شد.
گفتنی است فرمانداران شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان نیز مطالبات خود را در حوزه مسکن مطرح نمودند.
تابش، رئیس بنیاد مسکن کشور در این جلسه نیز در رابطه با نیازمندان بی سرپناه قول مساعدت داد.
وی همچنین در رابطه با روستای ریزآب اعلام کرد: نظر کارشناسی را در رابطه با مکان احداث منازل تخریب شده و بند خاکی (گوراب) ارائه دهند تا هرچه سریع‌تر اقدام مناسب به عمل آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی