[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزی شهرستان لامرد درمکتب‌القرآن ثارالله ، روزنامه شیراز نوین

مسابقات دانش‌آموزی شهرستان لامرد با همکاری مجتمع آموزشی امام حسین(ع) مکتب‌القرآن ثارالله برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام منصور برزگر صبح دیروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری بیست‌وسومین دوره برگزاری مسابقات دانش‌آموزی شهرستان لامرد اظهار کرد: قرآن نوری است که در آن تاریکی یافت نمی شود و چراغی است که درخشندگی آن، روشنی‌بخش سعادت انسان‌ها و ریسمانی است که رشته‌های آن محکم است. قرآن بهار دل و چشمه‌های دانش، سرچشمه عدالت و نهر جاری زلال حقیقت است.
وی افزود: امروزه در عصری که اندیشه‌ها و تفکرهای گوناگون در قالب شبیخون فرهنگی، جوانان و نوجوانان میهن اسلامی‌مان را هدف قرار داده است، قرآن تنها کتابی است که به عنوان معجزه کامل الهی می‌تواند نسل آینده کشورمان را مصونیت ببخشد.
 رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت فارس تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 13دانش‌آموز از مدارس مقطع ابتدایی و راهنمایی شهرستان لامرد در 3رشته قرائت، اذان و حفظ قرآن کریم به رقابت پرداختند.
حجت الاسلام برزگر عنوان کرد: نتایج مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزی شهرستان لامرد و اسامی نفرات راه یافته به مرحله استانی، ظرف مدت یک هفته آینده در سایت مدیریت آموزش و پرورش لامرد به نشانی اینترنتی www.lamerd.farsedu.org  اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هرساله مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزی با همکاری مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لامرد در مدارس و مراکز قرآنی این شهرستان برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی