[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲‌بهمن آگاهانه بود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: حضور گسترده مردم این استان در آیین راهپیمایی 22‌بهمن که درهوای بارانی صورت گرفت، حضوری معنادار و آگاهانه بود. عنایت الله رحیمی ‌دوشنبه در‌حالی‌که معاون اول رئیس جمهوری را در راهپیمایی 22‌بهمن مردم شیراز همراهی می‌کرد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور پرشور مردم فارس در کنار مردم سایر نقاط ایران اسلامی، تجدید میثاقی با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود. استاندار فارس اظهار داشت: مردم ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر تداوم همراهی و حمایت همه‌جانبه خود از نظام اسلامی تأکید و بر ایستادگی و تلاش برای تحقق کامل اهداف و آرمان‌های انقلاب تأکید کردند.
استاندار فارس در ادامه بر‌ضرورت تقویت همدلی و هم‌افزایی در آستانه پنجمین دهه انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: راهکار عبور از ترفندهای دشمن در قالب جنگ اقتصادی، همدلی مردم فارغ از ایده‌ها و گرایش‌های سیاسی است. رحیمی ‌ادامه داد: بدون شک حضور پرمعنا و آگاهانه مردم در راهپیمایی 22‌بهمن، وظیفه مسئولان کشور از جمله دولت را در تلاش پیگیر برای خدمت به مردم و کشور دوچندان کرده است. وی ابراز امیدواری کرد که مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان فارس بتوانند گام‌های درخور و شایسته‌ای در پاسخ به مطالبات به حق مردم در گذر از مشکلات معیشتی و تنگناهای پیش‌رو بردارند.
دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور سخنران ویژه آیین راهپیمایی 22‌بهمن مردم شیراز عصر یکشنبه با استقبال استاندار فارس وارد این استان شد و ضمن زیارت حرم مطهر شاهچراغ‌(ع)، سه طرح عمرانی شهر شیراز را افتتاح کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی