[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۷
  • دوره جدید

بهره‌برداری ۴۰‌پروژه با صرف ۸۰‌میلیارد تومان هزینه ، روزنامه شیراز نوین

مهندس کریمی‌ گفت: شرکت برق منطقه‌ای فارس مسئولیت تأمین برق در سطح استان‌های فارس و بوشهر را به‌عهده دارد‌. با توجه به اهمیت تأمین برق مطمئن و با کیفیت برای مشترکین گرامی‌، این شرکت با مطالعه و شناسایی کمبودها کوشیده است تا هر‌ساله پروژه‌های زیادی را تعریف و اجرا نماید چرا‌که رضایت مشترکان مهم‌ترین اصل برای مدیریت ارشد شرکت به شمار می‌آید‌. پروژه‌ها‌ی مذکور به دو بخش پروژه‌های توسعه شبکه و پروژه‌های اصلاح‌، بهینه‌سازی و نوسازی شبکه تقسیم می‌شوند.
 به گزارش دفتر روابط عمومی ‌شرکت برق منطقه‌ای فارس، مهندس عبدالعزیزکریمی ‌با بیان این مطلب که بهره‌برداری حساس‌ترین بخش صنعت برق محسوب می‌شود خاطر‌نشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شرکت برق منطقه‌ای فارس‌40 پروژه اصلاح‌، بهینه‌سازی و نوسازی شبکه که مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش در بهره‌برداری و صنعت برق است‌، به‌منظور تأمین برق پایدار و مطمئن برای مشترکین عزیز‌، در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رساند‌.
 مهندس کریمی ‌میمنت اجرای 40‌پروژه بهره‌برداری را سالگرد چهلمین سال انقلاب اسلامی نام برد و اظهار داشت‌: با توجه به این‌که در آستانه چهلمین سال انقلاب قرار داشتیم‌، این شرکت از اواخر سال گذشته 40‌پروژه اصلاح و بهینه‌سازی و نوسازی شبکه را در دستور کار خود قرار داد‌. این پروژه‌ها گستره پهناور استان‌های فارس و بوشهر را در‌بر می‌گیرد که با هدف ظرفیت‌سازی جدید و افزایش ظرفیت تجهیزات‌، نوسازی تجهیزات فرسوده و بهینه‌سازی شبکه‌، افزایش قابلیت اطمینان‌، همچنین کاهش خاموشی‌های ناخواسته در زمینه خطوط انتقال‌، ایستگاه‌ها و دیسپاچینگ و مخابرات تعریف شده بودند که به همت معاونت بهره‌برداری برق فارس مورد اجرا قرار گرفت‌. 
وی در ادامه افزود‌: برای انجام این پروژه‌ها‌، به نرخ امروز بالغ بر 80‌میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته است که هدیه شرکت برق منطقه‌ای فارس به مردم عزیز این دو استان است. 
گزارش ارسالی حاکی از این است که مهندس حمزه روغنیان معاون بهره‌برداری این شرکت نیز‌، بهر‌ه‌برداری از این پروژه‌ها را برای افزایش قابلیت اطمینان شبکه بسیار مهم ارزیابی کرد و از کلیه همکاران شرکت که در به ثمر رسیدن این پروژه‌ها به‌صورت شبانه‌روزی تلاش نموده‌اند تشکر کرد‌. 
وی یاد آورشد‌: علاوه‌بر‌این‌، شرکت برق منطقه‌ای فارس به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر 19 پروژه برق‌رسانی در سطح استان‌های فارس و بوشهر را با صرف هزینه 44‌میلیارد و 946میلیون تومان با حضور مقامات و مسئولین استان فارس و بوشهر رسماً مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار داد‌. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی