[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ادعای پمپئو درباره حضور فرزندان برخی از مقامات ایران در آمریکا، روزنامه شیراز نوین

وزیر امورخارجه آمریکا با طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه مقامات کشورمان گفت که واشنگتن در‌حال بررسی موضوع حضورفرزندان برخی از مقامات ایرانی در آمریکا است.
به گزارش ایسنا، مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا در یک پیام ویدئویی که در صفحه فارسی وزارت امورخارجه آمریکا در توئیتر منتشر شده است، به سؤالاتی که ادعا می‌کند از سوی کاربران ایرانی مطرح شده، پاسخ داد.
پمپئو درباره حضور فرزندان برخی از مقامات ایرانی در آمریکا به طرح ادعاهایی نخ‌نما و واهی علیه مقامات کشورمان پرداخت و مدعی شد که آنها با پول مردم ایران، فرزندان خود را برای زندگی به خارج از کشور می‌فرستند.
وی در ادامه ادعاهایش گفت: ما در حال بررسی این موضوع هستیم. این موضوع که آنها (مقامات ایران) اعضای خانواده‌شان را به خارج می‌فرستند، برای ما هم نگران‌کننده است.
وزیر امورخارجه آمریکا همچنین به تکرار این ادعای مضحک پرداخت که کشورش خواهان برخورداری مردم ایران از یک زندگی بهتر و رفاه بیشتر است.
به گزارش ایسنا، این اولین‌باری نیست که آمریکا با طرح موضوع حضور فرزندان برخی از مقامات کشورمان در آمریکا تلاش می‌کند چهره‌ای مخدوش و غیر‌واقعی از مقامات ایرانی و این‌که فرزندان آنها در آمریکا و یا نقاط دیگر دنیا در‌حال سپری کردن زندگی خود هستند، ارائه دهد تا با دستاویز قرار دادن این ادعا نیز سیاست‌های ضد ایرانی خود را پیش ببرد.
پیش از این، برایان هوک، نماینده ویژه امور ایران در وزارت امورخارجه آمریکا نیز درباره آنچه درخواست لغو ویزای آمریکا برای خانواده‌های مقامات جمهوری اسلامی خوانده شده بود، گفت که واشنگتن در حال کار بر روی این مسئله است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی