[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

ابتکار اوقاف فارس برای حل مشکلات مردم، روزنامه شیراز نوین

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: یکی از ابتکارات این اداره کل، تشکیل کارگروه‌های منطقه‌ای برای رفع مشکلات مردم است.
به گزارش روابط عمومی‌ اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، داوود عسکرپور اظهار داشت: در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، کارگروه‌هایی در سطح استان و شهرستان‌ها با مسئولان منابع طبیعی، ثبت ‌اسناد و املاک و بنیاد مسکن به‌صورت جداگانه داریم که تاکنون نتایج بسیار خوبی به دنبال داشته است. وی افزود: یکی دیگر از فعالیت‌های صورت گرفته به ابتکار اداره اوقاف فارس برای حل مشکلات مردم، تشکیل کارگروه‌های چندجانبه و به‌صورت منطقه‌ای است. عسکر پور گفت: با تقسیم استان فارس به چند منطقه، مسئولان ادارات کل اوقاف و امور خیریه، ثبت‌اسناد و املاک، منابع طبیعی و بنیاد مسکن گرد هم جمع می‌شوند و با بررسی مشکلات آن مناطق و شامل چند شهرستان، زمینه‌های رفع اختلاف فراهم می‌شود. این مسئول اضافه کرد: این کار از سال 95 آغاز شده و تاکنون دستاوردهای خوبی را به دنبال داشته است.
وی اظهار داشت: این کارگروه در پایان سال گذشته در منطقه جنوب فارس و در شهر لامرد و سال 97 نیز در شمال فارس و شهر آباده تشکیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی