[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۴
  • دوره جدید

واکنش ساری به ماجرای کپا: سوءتفاهم بود، روزنامه شیراز نوین

مائوریتسیو ساری، سرمربی چلسی، اتفاقات پیش آمده در دیدار مقابل منچسترسیتی برای تعویض کپا آریسابالاگا را نتیجه یک سوءتفاهم دانست. به گزارش ورزش سه، چلسی یکشنبه شب در فینال جام اتحادیه مقابل منچسترسیتی قرار گرفت و بعد از تساوی 0-0 در وقت‌های قانونی و اضافه، در نهایت در ضربات پنالتی این شاگردان پپ گواردیولا بودند که توانستند به برتری برسند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.
اما حادثه مهم بازی، در آخرین دقایق وقت‌های اضافی رخ داد؛ زمانی که بعد از مصدومیت کپا، ساری قصد داشت ویلی کابایرو را به زمین بفرستد، اما دروازه‌بان اسپانیایی حاضر به ترک زمین نشد؛ اتفاقی که خشم شدید مربی ایتالیایی آبی‌ها را به همراه داشت. کپا در نهایت در زمین ماند و در ضربات پنالتی، یکی از ضربات بازیکنان حریف را گرفت؛ اما نتوانست مانع شکست چلسی شود.
در حالی که ساری از تصمیم کپا بسیار عصبانی شده بود و حتی به نظر می‌رسید از شدت خشم، قصد دارد به رختکن برود؛ در پایان بازی، این اتفاق را حاصل سوءتفاهم دانست.
او به خبرنگاران گفت: دوست ندارید درباره فوتبال صحبت کنید؟ این اتفاق یک سوءتفاهم بود. اشتباه از من بود. فکر کردم او مصدوم است. حق با او بود؛ اما به شیوه‌ای نادرست آن را ابراز کرد.فکر می‌کنم رفتارش کمی نادرست بود.
ساری در پاسخ به سوال بعدی درباره عصبانیتش هم گفت: بله، واقعاً عصبانی شده بودم. می‌خواهم با او صحبت کنم؛ زیرا او باید درک کند که واقعاً ممکن بود به دردسر بیفتیم؛ به ویژه به خاطر رسانه‌ها. من باید شرایط را برای او توضیح بدهم؛ اما بدون هیچ مشکل دیگری.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی