[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

آن‌ها قبلاً چطور در زمین حافظیه بازی می‌کردند؟، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان نفت مسجدسلیمان گفت: تیم‌های متصل به دولت پول می‌گیرند و یک روز پولشان عقب می‌افتد اعتصاب می‌کنند و...
حکیم نصاری، کاپیتان نفت مسجدسلیمان چهره جنجالی بازی با پرسپولیس بود. میزبان در صحنه‌ای معتقد به خطا روی او بود و درگیری‌ها از بعد از آن صحنه ادامه یافت. 
روی یک صحنه شدیداً به داور معترض شدی.
من معترض بودم؛ چون مدافع پرسپولیس بعد از آنکه من توپ را استپ کردم، دستم را گرفت و خطای پنالتی روی من مرتکب شد، اما داور اهمیتی نداد. 
داور در جواب اعتراض‌هایت به تو چه گفت؟
آقای زرگر به من گفت جو را خراب نکن! من هم گفتم من چه‌کار به جو دارم. روی من خطای پنالتی شد و...!
بازیکنان پرسپولیس هم شدیداً به زمین و هتل محل اقامتشان در مسجدسلیمان معترض بودند و آن را دلیل اصلی مساوی می‌دانستند.
ابتدا باید بگویم تیم ما همه‌جوره مظلوم واقع می‌شود. مدافع فولاد پای مهاجم ما، هیثم ‌هاشمی را می‌زند و او را سرنگون می‌سازد؛ اما کارشناس داوری ۹۰ می‌گوید پای بازیکن فولاد به زمین خورد! در بازی با پرسپولیس هم که آن‌طور حق ما را می‌خورند و آب از آب تکان نمی‌خورد. بعد از این مسائل، سؤال من از بازیکنان پرسپولیس این است که مگر قبلاً و چند سال پیش پرسپولیس در زمین باتلاقی شموشک بازی نمی‌کرد؟ یعنی زمین ما از زمین شموشک هم بدتر بود؟!
گویا هنوز ناراحتی؟!
بله، خیلی ناراحتم. بازیکن پرسپولیس حق ندارد بیاید و مصاحبه کند که اگر بنا به زمین نفت مسجدسلیمان است، هر روستایی هم می‌تواند تیم‌داری کند. آقایان شما شهری شده‌اید؟! بهانه نیاورید. تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد. علی بیرانوند و کمال کامیابی‌نیا هم مصاحبه کردند و خیلی محترمانه و منطقی از زمین ایراد گرفتند؛ اما کنار زمین به این نکته هم اشاره کردند که در بازی با مسجدسلیمان هم روز خوبشان نبوده و بازی خوبی ارائه ندادند. مگر بازیکنان پرسپولیس همه از شهر آمده‌اند و هیچ‌کدام روستایی نبودند؟ آن‌ها نباید توهین کنند. مگر زمین ما از زمین حافظیه بدتر است که زمینش را رنگ می‌زدند و تیم‌های بزرگ هم بار‌ها در آن بازی کردند. بازیکنان پرسپولیس یک روز اینجا آمدند و رفتند و کلی اعتراض کردند؛ اما ما سال‌هاست اینجا بازی می‌کنیم. تیم‌های متصل به دولت پول می‌گیرند و یک روز پولشان عقب می‌افتد اعتصاب می‌کنند؛ اما از اول فصل فقط ۳۰درصد پول گرفته‌ایم و با کلی مشکل دم از خیلی از مشکلات نزدیم. همه باید کمک کنند تا مشکلات ما هم برطرف شود، نه اینکه فقط انتقاد کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی