[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

افتتاح سالن تخصصی تنیس روی میز بخش اوز شهرستان لارستان، روزنامه شیراز نوین

سالن خیرساز تخصصی تنیس بخش اوز شهرستان لارستان و چندین پروژه دیگر ورزشی، با حضور مسئولان استان و شهرستان افتتاح و بهره‌برداری شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان، هم‌زمان با ایام فرخنده میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با حضور جعفرپور نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی، سید اسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، خداکرم کریمی معاون فنی و مهندسی اداره کل، حسنی فرماندار لارستان، امام جمعه، محمدحسن طیبی رئیس اداره‌ ورزش و جوانان لارستان، مسئولان محلی و اهالی ورزش‌دوست منطقه جنوب فارس، سالن تنیس روی میز خیرساز عبدالله امینی بخش اوز لارستان افتتاح و بهره‌برداری شد.
این پروژه زیبا و منحصربه‌فرد توسط خیر نیک‌اندیش و ورزش‌یار، عبدالله امینی با اعتباری بالغ بر 8میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 720متر مربع احداث گردیده است.
سید اسلام موسوی، معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل در آیین افتتاح سالن تنیس روی میز خیرساز بخش اوز لارستان گفت: در ادامه خدمات دولت تدبیر و امید و با همت و تلاش خیر ورزش‌یار، عبدالله امینی و همکاری همه مسئولان استان امروز شاهد افتتاح و گشایش این فضای ورزشی هستیم که جوانان و نوجوانان این منطقه بتوانند از آن در جهت سلامتی و نشاط اجتماعی و موفقیت‌های ورزشی استفاده نمایند.
وی تصریح کرد: هرچقدر فضای ورزشی در استان احداث شود، پیشرفت بهتری در ورزش فارس صورت می‌گیرد و قهرمان‌پروری هم افزایش می‌یابد؛ ولی مهم‌ترین عاملی که می‌تواند جوانان را از آسیب‌های اجتماعی دور کند، ایجاد مکان‌های ورزشی است و افرادی که در کنار دولت به ساختن این فضاها اهمیت می‌دهند و در این شرایط دشوار اقتصادی کشور هزینه‌های زیادی برای شادی جوانان انجام می‌دهند، جای بسی تقدیر و تشکر دارد.
در ادامه سفر معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل به جنوب فارس، دو پروژه ورزشی دیگر نیز افتتاح شد.
با حضور مسئولان محلی، زمین چمن مصنوعی بخش صحرای باغ روستای زروان و همچنین زمین چمن مصنوعی روستای دشتی بخش صحرای باغ از توابع شهرستان لارستان که هرکدام با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 1500مترمربع ساخته شده، به طور رسمی افتتاح و بهره‌برداری شد.
گفتنی است این دو مکان ورزشی با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان و همچنین انجمن خیرین روستاهای مذکور احداث گردیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی