[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

بازگشت امیدبتون نورآباد به صدر جدول فوتبال فارس، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: در یک بازی معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال استان فارس، بعدازظهر روز پنجشنبه یک بازی در ورزشگاه شهید لشگری شهرستان نورآباد ممسنی برگزار شد و نماینده این شهرستان با برتری مقابل یکی از 6نماینده شیراز، پس از چند هفته دوباره به صدر جدول بازگشت.
در این بازی تیم امیدبتون نورآباد موفق شد با نتیجه نزدیک سه بر دو میهمانش زاگرس شیراز را شکست داده و با 43امتیاز به صدر جدول صعود کند. امیدبتون در دو دیدار قبلی خود موفق شده بود دو تیم شیرازی را در شیراز با به ثمر رساندن 5گل شکست دهد.
دیدار امیدبتون و زاگرس از ساعت 14 روز پنجشنبه با قضاوت داورانی از خرم‌بید آغاز شد. علی‌اکبر خسروانیان داور اول، کمک‌ها محمد بیانی و حمید گودرزی و داور چهارم هم اسماعیل کنعانی بود. شکراله پیروزی هم به عنوان نماینده هیئت فوتبال در کنار زمین حضور داشت.
اولین گل این بازی در دقیقه 25 توسط حمیدرضا عرب وارد دروازه زاگرس شیراز شد. در دقیقه 34 فرشاد زارعی گل تساوی زاگرس را به ثمر رساند؛ اما این گل کمتر از یک دقیقه دوام داشت و افشین عسگری، گل دوم امیدبتون را در دقیقه 35 به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان برسد.
در شروع نیمه دوم و در دقیقه 47 عیسی مسعودی سومین گل میزبان را هم به ثمر رساند. تیم زاگرس شیراز در دقیقه 75 توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند و با ضربه علی زارع، اختلاف را به حداقل برساند؛ اما بازی در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود میزبان به پایان رسید.
اسامی بازیکنان تیم امیدبتون نورآباد: وحید حاجتی، فرشید پروین، سجاد پروین، محمدشریف خسروی، محمد خاجوی، عیسی مسعودی (ازدقیقه 78 مصطفی نقی‌پور)، حمیدرضا نگین پناهی، ابراهیم حسینی (از دقیقه 72 مهرداد امیری)، حمیدرضا عرب (از دقیقه 80 محمد گودرزی)، افشین عسگری، ارسلان نکوییان. سرمربی: علی قهرمانی.
اسامی بازیکنان تیم لران زاگرس شیراز: رسول غفاری، بهنام پاشایی،‌ هادی خضیر، محمدعلی شفیعی، ابوالفضل دستاران (از دقیقه 48 یوسف ایوبیان)، علی زارع، صائب محمودی، محمد حسینوند، فرشاد زارعی (از دقیقه  50 احسان جعفری)، عرفان مرادی (از دقیقه 78 سالار مرادخانی) و عرفان رفیعی. سرمربی: قاسم فصحت.
با انجام این دیدار، پس از چند هفته تعداد بازی‌های تمام تیم‌ها در جدول مسابقات برابر شد و حالا تنها سه بازی دیگر برای هر تیم باقی مانده است. هفته بیستم رقابت‌ها دیروز آغاز شد و طی روزهای آینده به انجام خواهد رسید و باید دید در پایان هفته بیستم صدر جدول دستخوش چه تغییراتی خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی