[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

مهلت مدارس غیردولتی برای ثبت اطلاعات «شهریه» تا آخر اسفند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: قرار است اطلاعات لازم در آیتم‌های تعیین شده برای شهریه مدارس غیردولتی را از طریق مؤسسان تا پایان اسفندماه وارد سامانه تعیین شهریه کنیم. به این ترتیب شهریه پیش از شروع فصل ثبت نام‌ها مشخص خواهد شد.
محمد محسن بیگی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره روند نظارت بر عملکرد مدارس غیردولتی و سامانه‌های راه‌اندازی شده در همین راستا اظهار کرد: سامانه‌ها در شرف تکمیل هستند؛ تعداد سامانه‌های ما زیاد است. بخشی مربوط به حوزه نظارتی و بخشی مربوط به حوزه ثبت اطلاعات مؤسسان و خودارزیابی آنهاست.
وی افزود: ثبت اطلاعات مدارس برای تعیین شهریه مدارس نیز از طریق سامانه‌های راه‌اندازی شده انجام می‌شود.
مدیرکل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان این‌که اطلاعات مؤسسان مدارس غیردولتی بارگذاری شده و بانک اطلاعاتی ما روزبه‌روز تکمیل می‌شود عنوان کرد: اگر تغییراتی در مدارس به‌وجود بیاید مؤسسان اطلاعات را ویرایش و اصلاح می‌کنند.
محسن‌بیگی ادامه داد: قرار است اطلاعات لازم در آیتم‌های تعیین شده برای شهریه مدارس غیردولتی را از طریق مؤسسان تا پایان اسفندماه وارد سامانه تعیین شهریه کنیم. به این ترتیب شهریه پیش از شروع فصل ثبت نام‌ها در سال‌۹۸ مشخص خواهد شد.
وی ادامه داد: در فرآیند نظارتی نیز تمام نظارت‌ها و بازرسی‌های انجام شده در سامانه مربوطه بارگذاری می‌شود و نقاط مثبت و منفی احصاء شده در سیستم ثبت و پیگیری می‌شود. هر زمانی از جایی گزارشی به دست ما برسد و یا در بازدیدهای دوره‌ای، موردی ثبت شود وارد مجاری پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه و برطرف کردن اشکالات رها نمی‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی