[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

۲۰هزار میلیارد تومان تسهیلات برای تولید و اشتغال، روزنامه شیراز نوین

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ثبت‌نام برای اعطای تسهیلات نزدیک به 20هزار میلیارد تومانی تولید و اشتغال براساس تفاهم انجام شده بین وزارت صنعت و سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز شد.
براساس گزارش ایرنا از تارنمای اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی افزود: 10هزار میلیارد تومان توسط منابع بانک‌ها و 10هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده و یک‌هزار میلیارد تومان هم یارانه سود تسهیلات منظور شده است.
وی اضافه کرد: در این برنامه، با تخصیص یارانه سود پیش‌بینی شده، نرخ نهایی سود تسهیلات طرح‌ها و واحدهای تولیدی برای مناطق برخوردار 14درصد و مناطق کمتربرخوردار به 12درصد می‌رسد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره زمان‌بندی بازپرداخت تسهیلات گفت: دوره بازپرداخت تسهیلات تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی و معدنی و توسعه واحدهای موجود (بازسازی و نوسازی) در یک دوره پنج ساله با 12قسط در سال است که 6ماه تنفس و 6ماه دوره مشارکت دارد.
رحمانی اظهار داشت: زمان‌بندی بازپرداخت تسهیلات سرمایه در گردش نیز یک دوره یک ساله با 12قسط است. 
مراحل تخصیص و چگونگی اعطای تسهیلات در سایت «بهین‌‌یاب» به آدرسwww.behinyab.ir مشخص شده و دستورالعمل اجرایی آن به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی