[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۸
  • دوره جدید

رایزنی عمرانی در تنگناهای مالی، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: در این نشست پس از ارائه روند پیشرفت پروژه‌های قرارگاه خاتم در استان فارس بر ادامه عملیات اجرایی این پروژه‌ها به رغم تنگناهای مالی تأکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی‌ در دیدار با سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌النبیا به بررسی وضعیت پروژه‌هایی که با همکاری این قرارگاه در استان فارس در دست اجرا است پرداخت.
وی در حاشیه این دیدار بر نقش قرارگاه خاتم در اجرای پروژه‌های حائز اهمیت در استان فارس تأکید کرد و افزود: درحال حاضر پروژ‌های بسیار مهمی ‌در حوزه راه‌سازی، سدسازی، پتروشیمی‌ و... توسط این قرارگاه در دست ساخت است که بی تردید اتمام هر یک از آنها در شرایط اقتصادی امروز گام مؤثری در خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود. 
استاندار فارس با بیان اینکه پروژه خط دوم آبرسانی از سد درودزن به شیراز یکی از این پروژه‌ها است که تا کنون نیز پیشرفت خوبی داشته، عنوان کرد: با توجه به شرایط خشکسالی و همچنین موانع و مشکلاتی که در آبرسانی به کلانشهر شیراز وجود دارد بر تسریع روند اجرای این پروژه و اتمام آن تأکید شد.
دکتر رحیمی ‌با اشاره به اینکه ادامه کار پتروشیمی‌های در دست احداث از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست با فرمانده قرارگاه خاتم‌النبیا بود، اظهار کرد: مقرر شد وضعیت موجود توسط یک تیم کارشناسی بررسی و نتیجه طی سه هفته اعلام گردد.
وی ادامه داد: پس از اعلام نظر این تیم کارشناسی تصمیمات لازم در زمینه ادامه کار پتروشیمی‌ها اتخاذ خواهد شد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اهمیت توسعه خطوط ریلی استان افزود: تکمیل راه آهن اقلید به یزد با توجه به کاهش زمان حمل مسافر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی همچنین با تأکید بر اینکه راه آهن فارس با اتصال به کانون‌های بار اقتصادی خواهد بود، تکمیل خط راه آهن شیراز به گلگهر را گامی ‌در این مسیر برشمرد و عنوان کرد: مذاکراتی در زمینه تکمیل این خطوط با قرارگاه خاتم انجام شده است.
وی تکمیل سدهای‌ هایقر و نرگسی، و بزرگراه‌های دشت ارژن و کوار به فیروز آباد را از دیگر مباحث مطرح‌شده در این جلسه برشمرد.
استاندار فارس گفت: در این نشست پس از ارائه روند پیشرفت پروژه‌های قرارگاه خاتم در استان فارس بر ادامه  عملیات اجرایی این پروژه‌ها به رغم تنگناهای مالی تأکید شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی