[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

رئیس علوم پزشکی شیراز استعفای خود را تکذیب کرد، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز شایعه‌ی استعفای خود را تکذیب و تأکید کرد که با قوت وظایفی که این مسئولیت بر عهده او گذاشته است را دنبال خواهد کرد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی ‌علوم پزشکی شیراز، علی بهادر، گفت: به یاری خداوند با تمام توان، در خدمت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم و در مسیر موفقیت دانشگاه، تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تأکید کرد: مدیریت کارشناسانه و کارآمد هزینه‌ها، با هدف پیشگیری از اختلال در روند خدمات‌رسانی به مردم
بهادر با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال، اولویت محوری در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی سال جاری را مدیریت کارشناسانه و کارآمد هزینه‌ها، با هدف پیشگیری از اختلال در روند خدمات رسانی به مردم عنوان کرد. 
او ادامه داد: با توجه به تنگناهای اقتصادی موجود در کشور، در سال 97 کوشیدیم با برگزاری نشست‌های متعدد در سطوح کلان دانشگاه، مبنایی اثربخش برای مدیریت صحیح هزینه‌ها فراهم سازیم و تصمیمات این نشست‌ها، با نگاه به حفظ چرخه خدمات رسانی به مردم و پرداخت به موقع مطالبات کارکنان و اساتید بوده است. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیشبرد پروژه‌های عمرانی بهداشت و درمان را دیگر اولویت دانشگاه برشمرد و گفت: شاید بتوان گویاترین نمود این تلاش را در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بهره برداری از بیش از 90پروژه سلامت، در دهه مبارک فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ‌دانست. 
بهادر بر تقویت مبانی مدیریت صحیح هزینه‌ها در سال آینده با توجه به تجارب موفق به دست آمده در این زمینه، تأکید کرد و افزود: گام برداشتن به سوی اهداف آموزشی و پژوهشی، با نگاه به سلامت آینده جامعه و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی، از دیگر اهداف پیش رو است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی