[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۶
  • دوره جدید

مدیریت کارآمد هزینه‌ها با هدف خدمات‌رسانی به مردم، روزنامه شیراز نوین

دکتر علی بهادر با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال، اولویت محوری در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی سال جاری را مدیریت کارشناسانه و کارآمد هزینه‌ها، با هدف پیشگیری از اختلال در روند خدمات‌رسانی به مردم عنوان کرد.
او در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ‌دانشگاه افزود: با توجه به تنگناهای اقتصادی موجود در کشور، در سال 97 کوشیدیم با برگزاری نشست‌های متعدد در سطوح کلان دانشگاه، مبنایی اثربخش برای مدیریت صحیح هزینه‌ها فراهم سازیم و تصمیمات این نشست‌ها، با نگاه به حفظ چرخه خدمات‌رسانی به مردم و پرداخت به‌موقع مطالبات کارکنان و اساتید بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیشبرد پروژه‌های عمرانی بهداشت و درمان را دیگر اولویت دانشگاه برشمرد و گفت: شاید بتوان گویاترین نمود این تلاش را در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بهره‌برداری از بیش از 90 پروژه سلامت، در دهه مبارک فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ دانست.
دکتر بهادر همچنین در پاسخ به شایعه کناره‌گیری از ریاست دانشگاه گفت: به یاری خداوند با تمام توان، در خدمت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم و در مسیر موفقیت دانشگاه، تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.
او بر تقویت مبانی مدیریت صحیح هزینه‌ها در سال آینده با توجه به تجارب موفق به دست آمده در این زمینه، تأکید کرد و افزود: گام برداشتن به‌سوی اهداف آموزشی و پژوهشی، با نگاه به سلامت آینده جامعه و با تکیه‌بر توانمندی‌های داخلی، از دیگر اهداف پیش رو است.
تلاش خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز برای ارائه خدمات شایسته به مردم در طول ایام تعطیلات نوروزی، دیگر محور گفت و گو با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آستانه سال جدید بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی